REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Dziewczynka potrącona na przejściu i pijani kierowcy. Bilans minionego tygodnia

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej kontrolowali pijanych kierowców. na Rymanowskiej doszło do potrącenia. Znalazł się także amator kradzieży oleju napędowego.

Jazda z zakazem

Policjanci ruchu drogowego w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierujący samochodem osobowym nie stosuje się do decyzji dotyczącej cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami.

Ukradli 50 l oleju

Skradziono 50 l oleju napędowego z koparko-ładowarki. Sprawca po pokonaniu zabezpieczenia na wlewie zabrał paliwo o szacunkowej wartości 250 zł.

Jazda na podwójnym gazie

23-latek kierujący volkswagenem znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący peugeota wsiadł za kierownice po kilku głębszych. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,3 promila alkoholu.

Z kolei w trakcie kontroli drogowej opla policjanci ujawnili, że kierujący nim mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie stosował się do poleceń wydawanych przez policjantów, zachowywał się w sposób wulgarny i agresywny, w związku z czym został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Uszkodzone ogrodzenie

54-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca uszkodził dwa panele ogrodzeniowe jego posesji oraz uszkodził dwa słupki ogrodzenia. Łączna wartość strat spowodowana działaniem sprawcy została oszacowana na kwotę 600 zł.

Potrącenie na Rymanowskiej

Kierujący volkswagenem potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną dziewczynkę. W wyniku zdarzenia piesza doznała ułamania zęba. Kierujący został przebadany na stan trzeźwości, wynik badania był 0.00 mg/l. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Sprzęt fotograficzny przepadł

56-letni mężczyzna zawiadomił , że za pośrednictwem portalu internetowego kupił akcesoria fotograficzne. Pomimo wpłacenia pieniędzy mężczyzna nie otrzymał zamawianego towaru. Brak również kontaktu ze sprzedającym. Straty sięgają ponad 600 zł.

źródło: KPP Sanok

16-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)