REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kobieta w ciąży trafiła do szpitala. Groźby i pobicie. Młoda sarna zaplątana we wnyki

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kradzieże, wypadki, nietrzeźwi kierowcy to smutna rzeczywistość dnia codziennego. Z jakimi interwencjami spotkali się w minionym tygodniu sanoccy policjanci?

Kobieta w ciąży trafiła do szpitala

Kierujący samochodem marki Fiat 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Citroen, którego kierującą była 25-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pojazdów kierująca citroenem będąca w ciąży została zabrana do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło 28 marca na ulicy Krakowskiej w Sanoku.

Groźby i pobicie

28 marca policjanci podjęli interwencję w Pielni. 64-latek zawiadomił, że gdy wszedł na posesję znajomego, ten zaatakował go słownie oraz pobił, powodując obrażenia żeber. Ponadto sprawca groził zawiadamiającemu pozbawieniem życia, wzbudzając w pokrzywdzonym obawę spełnienia tych gróźb.

Kradzież telefonu

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca z zaplecza sklepu ukradł telefon komórkowy wartości 1200 zł. W wyniku podjętych czynności służbowych policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali utracony telefon. Złodziejem okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Zdarzenia miło miejsce 29 marca, przy ulicy Traugutta w Sanoku.

IMG_3955

Kierowcy na promilach

39-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Fiat znajdując się w stanie nietrzeźwości – I badanie wynik 1,09 mg/l, II badanie wynik 1,24 mg/l, III badanie wynik 1,30 mg/l, alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zatrzymania kierowcy doszło 31 marca, na ulicy Przemyskiej w Sanoku.

Tego samego dnia w Czeretżu policjanci ujawnili, że kierujący samochodem marki Fiat 25-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego znajdował się w stanie nietrzeźwości wynik kolejnych badań I – 1.34 mg/l, II – 1.49 mg/l, III – 1.41 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2 kwietnia do podobnych interwenci doszło w Zarszynie na ulicy bieszczadzkiej, gdzie 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował pojazdem osobowym marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości – I badanie 0,57 mg/l, II badanie 0,53 mg/l, III badanie 0,54 mg/l, alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei w Pakoszówce policjanci w trakcie obsługi miejsca zdarzenia ujawnili, że obywatel Ukrainy kierujący pojazdem Renault nie zachował należytej ostrożności i wjechał do przydrożnego rowu. Kierującego poddano badaniu na stan trzeźwości I badanie 1,21 mg/l, II – 1,08 mg/l, III 1,21 mg/l.

Zaplątana we wnyki młoda sarna

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca poprzez założenie tzw. wnyków doprowadził do zaplątania się w nie i padnięcia zwierzyny płowej – młodej sarny, działając na szkodę Skarbu Państwa. Zdarzenia miało miejsce 2 kwietnia, na ulicy Chopina w Zagórzu/

03-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)