REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Kradzież przy bankomacie, obcięte palce przy pracy i włamanie z pobiciem

SANOK / PODKARPACIE. W minionych tygodniach sanoccy policjanci najczęściej interweniowali w związku z kradzieżami. Zgłoszono także włamanie oraz pobicie i nieszczęśliwy wypadek przy pracy w zakładzie stolarskim.

Wyrwał jej pieniądze przy bankomacie

W Sanok na ul. Kościuszki 19-latek wyrwał młodej kobiecie 800 złotych, które wybrała z tamtejszego bankomatu. Policjanci zatrzymali sprawcę, który jest znany funkcjonariuszom. Mężczyzna miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. udało się odzyskać 200 złotych.

Jazda bez „prawka”

Policjanci w trakcie kontroli drogowej motoroweru ustalili, że wobec kierującego tym pojazdem, 41-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, został orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do dnia 6 grudnia 2024 r. wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

Po alkoholu za kółkiem

44-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierowała samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miała ponad 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kierujący hyundaiem był pijany. Badanie wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Z kolei w Zahutyniu mężczyzna kierujący nissanem wjechał do rowu. Policjanci na miejscu zastali 84-latka, którego zachowanie wskazywało, że może być nietrzeźwy. Badanie wykazało, że 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia zeznań.

Niebezpiecznie na drodze

37-latek kierujący audi w Dębnej na łuku drogi podczas manewru wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd nadjeżdżający z przeciwnej strony. W wyniku zdarzenia 20-latek z prawidłowo jadącej Alfa Romeo doznał wstrząśnienia mózgu.

Złodziej rowerów

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że pozostawił swój rower w okolicy sklepu. Następnie zapominając o pojeździe poszedł do domu. Gdy wrócił z powrotem do sklepu zorientował się, że ktoś zabrał pojazd. Był wart około 800 zł.

Włamanie na konto internetowe

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca, po zalogowaniu się na konto internetowe zgłaszającego, bez jego wiedzy i zgody dokonał około 22 transakcji na aukcjach internetowych.

Włamali się i pobili mężczyznę

56-letni mężczyzna zawiadomił, że znane mu osoby, kobieta i mężczyzna, wyłamali skobel w drzwiach wejściowych i weszły do pomieszczenia. Następnie obezwładnili zgłaszającego i pobili. 56-latek doznał złamania nosa, urazu żeber, miednicy i nogi. Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Badanie wykazało, że byli nietrzeźwi. Każde z nich miało po około 2 promile alkoholu w organizmie.

Wypadek w zakładzie stolarskim

Właściciel zakładu stolarskiego poinformował, że 66-letni mężczyzna podczas ustawiania maszyny – prasy do wytłaczania metalowych podkładek, w wyniku jej awarii doznał obrażeń ciała w postaci obcięcia oraz zmiażdżenia trzech palców ręki.

Zdemolowane ogrodzenie

67-latek z powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca umyślnie zniszczył dwa stalowe elementy ogrodzenia. Wartość strat wyceniono na kwotę 700 zł.

Skradziony telefon, torebka i portfel

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca wykorzystując jej chwilową nieuwagę, ukradł telefon komórkowy Huawei. Straty wyceniono na 550 zł.

Z kolei na Traugutta złodziej wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, ukradł torebkę-saszetkę, która leżała na siedzeniu samochodu dostawczego. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 600 zł.

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel znajdujący się w torebce. Wykorzystał chwilową nieuwagę w trakcie zakupów w sklepie. Wewnątrz były pieniądze w kwocie 2200 złotych oraz dokumenty.

źródło: KPP Sanok

08-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)