REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Nie zapłacił za hotel, wziął koc i telewizor. Wyrzucił kota przez okno

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu. Reagowali na zgłoszenia o kradzieżach oraz aktach wandalizmu.

Znęcał się nad kotem

Kobieta była świadkiem znęcania się nad zwierzęciem. Zawiadomiła, że kierujący samochodem marki Renaulut Scenic podczas jazdy wyrzucił kota przez okno. Zwierzę upadło na pobocze.

Przewrócił się z rowerem na jezdnię. Miał 3,4 promila

Patrol RD ujawnił, że 32-latek kierujący rowerem znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 3,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jadąc rowerem przewrócił się na jezdnią doznając urazu głowy. Z uwagi na obrażenia został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Okradała mężczyznę. Kwota to bagatela 26 tys. zł

Pokrzywdzony zawiadomił, że znana mu kobieta dokonywała kradzieży jego karty bankomatowej, przy użyciu której wypłaciła kilkurazowo sumę 13,5 tys. zł. Dodatkowo nie zwróciła mu pożyczonych pieniędzy w kwocie 3,5 tys. zł oraz przywłaszczyła elektryczny wózek inwalidzki wart 9 tys. zł, powodując straty o łącznej wysokości 26 tys. zł.

Nieautoryzowane operacje bankowe

Pokrzywdzona zawiadomiła o dokonaniu nieautoryzowanych operacji bankowych na jej rachunku poprzez wykonanie przelewów za pośrednictwem systemu transakcyjnego banku na łączną kwotę 3600 zł.. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Wymusił pierwszeństwo i odjechał

Pokrzywdzony zawiadomił, że 1 sierpnia jadąc rowerem drogą z pierwszeństwem, na skrzyżowaniu ulic nieznany kierujący pojazdem osobowym koloru czerwonego wymusił pierwszeństwo przejazdu, w wyniku czego rowerzysta chcąc uniknąć zderzenia, gwałtownie zahamował. W konsekwencji upadł z roweru przez kierownicę, doznając obrażeń ciała w postaci złamania oraz stłuczeń i otarć ręki lewej. Kierujący samochodem nie zatrzymując się odjechał w nieustalonym kierunku. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Nie zapłacił za hotel. Zabrał koc i telewizor

Pokrzywdzona zawiadomiła, że gość hotelowy nie zapłacił za nocleg w hotelu oraz zabrał z pokoju koc i telewizor. Wartość strat pokrzywdzona oszacowała na kwotę ok. 450 zł Czynności prowadzi KPP Sanok.

Porysował cały dach opla

Pokrzywdzona zawiadomiła, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia jej samochodu marki Opel poprzez wgniecenie i zarysowanie powłoki lakieru dachu pojazdu. Łączna wartość strat kwota 1200 zł. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP Sanok.

Potrącenie rowerzysty

Kierujący samochodem marki Seat Leon mieszkaniec powiatu krośnieńskiego podczas manewru wyprzedzania zderzył się z rowerzystą, który wykonywał manewr skrętu w lewo. Rowerzysta doznał urazu głowy oraz kręgosłupa. Kierujący samochodem był trzeźwy, rowerzyście zaś pobrano krew do badań.

 

źródło: KPP Sanok

07-08-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.