REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pijany traktorzysta bez prawa jazdy, wandale reklam i elewacji i złodziej roweru

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali w różnych sprawach, między innymi na drogach powiatu, zabrali także kilka praw jazdy.

Zginął drogi telefon

W Sanoku, ul. Feliksa Gieli, pokrzywdzona zawiadomiła funkcjonariuszy o przywłaszczeniu przez nieznaną osobę telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S8 o wartości ok. 2200 zł. Urządzenie prawdopodobnie wypadło zgłaszającej w rejonie parkingu samochodowego. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Wandale zniszczyli reklamy i elewację budynku

W Sanoku przy ul. Kazimierza Wielkiego nieznany sprawca uszkodził banery reklamowe umieszczone na elewacji budynku oraz w jego wnętrzu. Wandale zamalowali reklamy i pozrywali je ze ściany, w wyniku czego doszło do uszkodzenia elewacji. Wartość strat oszacowano na kwotę co najmniej 2000 zł. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Kierowcy na podwójnym gazie

Patrol Ruchu Drogowego ujawnił kierującego audi, mieszkańca powiatu brzozowskiego, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że miał niespełna 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Z kolei kierujący samochodem marki Ford Transit, mieszkaniec powiatu sanockiego, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Kierujący miał blisko 0,6 promila w wydychanym powietrzu. Również zatrzymano mu prawo jazdy.

Zmieniał pas, doprowadził do kolizji

W trakcie obsługi miejsca zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kierujący Mercedesem Sprinterem, w trakcie zmiany pasa ruchu, doprowadził do kolizji z osobowym roverem. W wyniku badania trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego policjanci ujawnili, że kierowca mercedesa ma ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Czynności prowadzi PP Zagórz.

Ukradł rower z piwnicy

W Sanoku przy ul. Ogrodowej, poszkodowanemu skradziono rower. Z jego relacji wynika, że nieznany sprawca zabrał jednoślad marki HARO o wartości ok. 700 zł z korytarza piwnicy bloku.

Pijany traktorzysta bez prawa jazdy

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego w trakcie kontroli drogowej ujawnili kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Mieszkaniec powiatu sanockiego kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu, ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Clipboard01

źródło: KPP Sanok

17-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)