REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pijany traktorzysta bez prawa jazdy, wandale reklam i elewacji i złodziej roweru

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali w różnych sprawach, między innymi na drogach powiatu, zabrali także kilka praw jazdy.

Zginął drogi telefon

W Sanoku, ul. Feliksa Gieli, pokrzywdzona zawiadomiła funkcjonariuszy o przywłaszczeniu przez nieznaną osobę telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy S8 o wartości ok. 2200 zł. Urządzenie prawdopodobnie wypadło zgłaszającej w rejonie parkingu samochodowego. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Wandale zniszczyli reklamy i elewację budynku

W Sanoku przy ul. Kazimierza Wielkiego nieznany sprawca uszkodził banery reklamowe umieszczone na elewacji budynku oraz w jego wnętrzu. Wandale zamalowali reklamy i pozrywali je ze ściany, w wyniku czego doszło do uszkodzenia elewacji. Wartość strat oszacowano na kwotę co najmniej 2000 zł. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

Kierowcy na podwójnym gazie

Patrol Ruchu Drogowego ujawnił kierującego audi, mieszkańca powiatu brzozowskiego, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało, że miał niespełna 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano mu prawo jazdy. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Z kolei kierujący samochodem marki Ford Transit, mieszkaniec powiatu sanockiego, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Kierujący miał blisko 0,6 promila w wydychanym powietrzu. Również zatrzymano mu prawo jazdy.

Zmieniał pas, doprowadził do kolizji

W trakcie obsługi miejsca zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że kierujący Mercedesem Sprinterem, w trakcie zmiany pasa ruchu, doprowadził do kolizji z osobowym roverem. W wyniku badania trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego policjanci ujawnili, że kierowca mercedesa ma ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Czynności prowadzi PP Zagórz.

Ukradł rower z piwnicy

W Sanoku przy ul. Ogrodowej, poszkodowanemu skradziono rower. Z jego relacji wynika, że nieznany sprawca zabrał jednoślad marki HARO o wartości ok. 700 zł z korytarza piwnicy bloku.

Pijany traktorzysta bez prawa jazdy

Funkcjonariusze Ruchu Drogowego w trakcie kontroli drogowej ujawnili kierującego ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Mieszkaniec powiatu sanockiego kierował pojazdem pomimo orzeczonego zakazu, ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Clipboard01

źródło: KPP Sanok

17-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)