REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pobicie nastolatka i kradzież 700 litrów paliwa

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali w sprawach kradzieży paliwa, zaginionych rowerów czy pobicia nastolatka.

Zwinął rower spod posesji

43-latek z powiatu sanockiego zawiadomił o kradzieży roweru marki Trek koloru czarno-niebieskiego. Jednoślad o wartości 200 zł, był oparty o siatkę ogrodzeniową posesji.

Policjanci znaleźli zaginionego

Patrol policji podczas czynności ujawnił idącą ulicą osobę zaginiona, poszukiwaną przez KP Rymanów. 52-letniego mężczyznę przekazano pod opiekę rodziny.

Kradną paliwo na potęgę

37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca z samochodu ciężarowego marki Volvo ukradł 200 litrów oleju napędowego. Łączna kwota strat to około 1000 zł. Samochód był zaparkowany na placu budowy.

Z kolei przy Stróżowskiej skradziono paliwa z dwóch maszyn budowlanych. Sprawcy po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń, ukradli łącznie 600 l oleju napędowego wartości około 3000 zł.

Portfel zabrał klient za nim

41-letniemu mieszkańcowi powiatu leskiego ukradziono portfel w markecie przy kasie. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karty stałego klienta, karty bankowe oraz pieniądze w kwocie 210 zł. Na monitoringu widać jak portfel zabiera mężczyzna stojący tuż za nim w kolejce do kasy.

Zaatakowali i pobili nastolatka

44-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że jej 12-letni syn, grając w piłkę na stadionie sportowym, został zaatakowany i pobity przez trzech innych małoletnich kolegów. Napastnicy przewrócili go, kopali, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał obrażeń głowy i tułowia.

Dał mu sprzęt na przechowanie, ten unika kontaktu

35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna przywłaszczył sobie mienie powierzone w postaci ipoda marki APPLE wartości 900 zł. oraz pieniędzy w kwocie 100 zł. Zawiadamiający do chwili obecnej nie odzyskał powierzonego mężczyźnie mienia oraz pieniędzy, sprawca unika kontaktu z zawiadamiającym, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości tekstowe.

 

źródło: KPP Sanok
 

12-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)