REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Pobicie nastolatka i kradzież 700 litrów paliwa

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali w sprawach kradzieży paliwa, zaginionych rowerów czy pobicia nastolatka.

Zwinął rower spod posesji

43-latek z powiatu sanockiego zawiadomił o kradzieży roweru marki Trek koloru czarno-niebieskiego. Jednoślad o wartości 200 zł, był oparty o siatkę ogrodzeniową posesji.

Policjanci znaleźli zaginionego

Patrol policji podczas czynności ujawnił idącą ulicą osobę zaginiona, poszukiwaną przez KP Rymanów. 52-letniego mężczyznę przekazano pod opiekę rodziny.

Kradną paliwo na potęgę

37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca z samochodu ciężarowego marki Volvo ukradł 200 litrów oleju napędowego. Łączna kwota strat to około 1000 zł. Samochód był zaparkowany na placu budowy.

Z kolei przy Stróżowskiej skradziono paliwa z dwóch maszyn budowlanych. Sprawcy po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń, ukradli łącznie 600 l oleju napędowego wartości około 3000 zł.

Portfel zabrał klient za nim

41-letniemu mieszkańcowi powiatu leskiego ukradziono portfel w markecie przy kasie. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karty stałego klienta, karty bankowe oraz pieniądze w kwocie 210 zł. Na monitoringu widać jak portfel zabiera mężczyzna stojący tuż za nim w kolejce do kasy.

Zaatakowali i pobili nastolatka

44-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że jej 12-letni syn, grając w piłkę na stadionie sportowym, został zaatakowany i pobity przez trzech innych małoletnich kolegów. Napastnicy przewrócili go, kopali, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał obrażeń głowy i tułowia.

Dał mu sprzęt na przechowanie, ten unika kontaktu

35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna przywłaszczył sobie mienie powierzone w postaci ipoda marki APPLE wartości 900 zł. oraz pieniędzy w kwocie 100 zł. Zawiadamiający do chwili obecnej nie odzyskał powierzonego mężczyźnie mienia oraz pieniędzy, sprawca unika kontaktu z zawiadamiającym, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości tekstowe.

 

źródło: KPP Sanok
 

12-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)