REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: SMS z groźbami, pięścią prosto w jej nos i jazda bez uprawnień

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas niebezpiecznych zdarzeń na drogach powiatu. Odbierali także różnorodne, inne zgłoszenia, między innymi o sms-ach z groźbami, złamanym nosie po uderzeniu pięścią czy kradzieżach.

Niebezpieczne drogi

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący peugeotem 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, doprowadził do kolizji z volkswagen. Sprawca był pijany. Badanie wykazało, że ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

W Mokrem kierujący VW wsiadł za kierownicę po alkoholu. Miał ponad 2,8 promila w wydychanym powietrzu.

W Pisarowcach kierujący samochodem osobowym daewoo, na oznakowanym przejściu dla pieszych nie zachował należytej ostrożności i potrącił prawidłowo przechodzącego przez przejście mężczyznę. Badanie wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy, natomiast u pieszego urządzenie wykazało 1,08 promila alkoholu. Pieszy w wyniku zdarzenia doznał urazu nogi i został przewieziony do szpitala.

Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 46-latek kierujący renault posiada wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2019 roku.

SMS z groźbami

36-latka zawiadomiła, że nieznana jej osoba za pośrednictwem wiadomości sms kieruje pod jej adresem groźby bezprawne, grożąc uszkodzeniem ciała oraz pozbawieniem życia. Treści zawarte w wiadomościach wzbudziły u kobiety realną obawę ich spełnienia.

Zostawiła torebkę w taksówce

28-latka zawiadomiła o przywłaszczeniu jej torebki, którą pozostawiła w taksówce. Wewnątrz były dokumenty, karta bankomatowa, telefon komórkowy i pieniądze. Łączna wartość strat to około 2000 zł.

Włamanie do piwnicy… po znicze

67-latka zawiadomiła, że złodziej po wyrwaniu skobla z drzwi do piwnicy wszedł do środka skąd zabrał kilkadziesiąt wkładów do zniczy o wartości 112 zł.

Uderzył ją pięścią w nos

37-letnia kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna uderzył ją pięścią w twarz, w wyniku czego doznała złamania kości nosa z przemieszczeniem. Tego typu obrażenia stanowią rozstrój zdrowia na okres powyżej siedmiu dni.

img_9419

zdjęcie poglądowe, archiwum

źródło: KPP Sanok

09-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)