REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: SMS z groźbami, pięścią prosto w jej nos i jazda bez uprawnień

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali podczas niebezpiecznych zdarzeń na drogach powiatu. Odbierali także różnorodne, inne zgłoszenia, między innymi o sms-ach z groźbami, złamanym nosie po uderzeniu pięścią czy kradzieżach.

Niebezpieczne drogi

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący peugeotem 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, doprowadził do kolizji z volkswagen. Sprawca był pijany. Badanie wykazało, że ma ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie.

W Mokrem kierujący VW wsiadł za kierownicę po alkoholu. Miał ponad 2,8 promila w wydychanym powietrzu.

W Pisarowcach kierujący samochodem osobowym daewoo, na oznakowanym przejściu dla pieszych nie zachował należytej ostrożności i potrącił prawidłowo przechodzącego przez przejście mężczyznę. Badanie wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy, natomiast u pieszego urządzenie wykazało 1,08 promila alkoholu. Pieszy w wyniku zdarzenia doznał urazu nogi i został przewieziony do szpitala.

Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 46-latek kierujący renault posiada wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2019 roku.

SMS z groźbami

36-latka zawiadomiła, że nieznana jej osoba za pośrednictwem wiadomości sms kieruje pod jej adresem groźby bezprawne, grożąc uszkodzeniem ciała oraz pozbawieniem życia. Treści zawarte w wiadomościach wzbudziły u kobiety realną obawę ich spełnienia.

Zostawiła torebkę w taksówce

28-latka zawiadomiła o przywłaszczeniu jej torebki, którą pozostawiła w taksówce. Wewnątrz były dokumenty, karta bankomatowa, telefon komórkowy i pieniądze. Łączna wartość strat to około 2000 zł.

Włamanie do piwnicy… po znicze

67-latka zawiadomiła, że złodziej po wyrwaniu skobla z drzwi do piwnicy wszedł do środka skąd zabrał kilkadziesiąt wkładów do zniczy o wartości 112 zł.

Uderzył ją pięścią w nos

37-letnia kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna uderzył ją pięścią w twarz, w wyniku czego doznała złamania kości nosa z przemieszczeniem. Tego typu obrażenia stanowią rozstrój zdrowia na okres powyżej siedmiu dni.

img_9419

zdjęcie poglądowe, archiwum

źródło: KPP Sanok

09-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)