REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złapał złodzieja, który go okradł i oddał w ręce policji. Groziła mężczyźnie i napaść na Sienkiewicza

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu  sanoccy policjanci odbierali zgłoszenia o kradzieżach, pobiciach, groźbach i zatrzymywali pijanych kierowców.

Zaczepił mężczyznę i go pobił

71-latek zawiadomił funkcjonariuszy, że w Sanoku przy Sienkiewicza został zaatakowany i pobity. Z relacji mężczyzny wynika, że kiedy szedł chodnikiem zaczepił go iny mężczyzna i bez żadnego powodu uderzył pięścią w twarz. Poszkodowany nie znał tego człowieka. W wyniku odniesionych obrażeń 71-latek został przewieziony do szpitala. W konsekwencji podjętych czynności policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. zatrzymano go w policyjnym areszcie.

Groziła przez telefon

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w trakcie rozmowy telefonicznej znana mu kobieta wypowiadała pod jego adresem słowne groźby karalne. Zgłaszający obawia się ich spełnienia.

Ukradł plecak. Pokrzywdzony go rozpoznał i ujął

35-letni mieszkaniec powiatu staszowskiego zawiadomił, że poprzedniego dnia złodziej ukradł mu plecak. Wewnątrz był portfel z pieniędzmi oraz dokumenty. 22 maja zawiadamiający rozpoznał mężczyznę, który zabrał mu plecak. Ujął go i przytrzymał do przyjazdu policjantów. Sprawcą okazał się 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Skradzione mienie niemal w całości zostało odzyskane.

Po kilku głębszych

67-letni mieszkaniec powiatu sanockiego wsiadł do swojego samochodu marki Rover znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z kolei 38-latek kierujący fiatem miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

źródło: KPP Sanok

29-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)