REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej radiostacji, groźby i znikający rower

SANOK / PODKARPACIE. Skradziony rower z piwnicy, jazda z zakazem i na promilach, groźby. Sanoccy policjanci podsumowali kolejny tydzień służby.

Na motorowerze z zakazem

Podczas wykonywania czynności służbowych policjanci ujawnili, że mieszkaniec powiatu sanockiego kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Sanoku zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Oszustwo internetowe

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został oszukany w sieci. Mężczyzna kupił towar wartości 1050 zł. Po zapłaceniu wskazanej kwoty nie otrzymał zamówienia. Jak relacjonuje, nie ma też możliwości nawiązania ponownego kontaktu ze sprzedającym.

Znikający rower

Złodziej po pokonaniu zabezpieczeń włamał się do piwnicy i zabrał rower górski o wartości około 1500 zł.

Z zakazem w BMW

Policjanci w trakcie kontroli drogowej w Nowosielcach zatrzymali BMW. Kierujący nim mężczyzna nie stosował się do decyzji administracyjnej dotyczącej cofnięcia uprawnień kierowania pojazdami wydanej przez Starostwo Powiatowe w Sanoku.

Stracił akumulator motocyklowy

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca włamał się do wolno stojącego garażu, po czym z wnętrza zabrał akumulator motocyklowy. Wartość sprzętu to około 100 zł.

Miłośnik radiostacji

Nieznany sprawca po pokonaniu zabezpieczeń dostał się do wnętrza budynku. Ukradł 21 radiostacji różnych modeli oraz kamizelki oporządzeniowe. Łączna wartość strat wynosi ponad 3 tys. zł.

Pijany i z zakazem

Policjanci w Woli Sekowej ujawnili 32-latka kierującego osobówką, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Sanoku orzekł zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do dnia 13.11.2018 r.

Groził jej!

38-latka zawiadomiła funkcjonariuszy, że znany jej mężczyzna, który przebywa w jej mieszkaniu, grozi jej pozbawieniem życia. Postępowanie to wzbudziło w kobiecie realną obawę spełnienia gróźb.

pihut

źródło: KPP Sanok

15-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)