REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej w szpitalu, pijany za kołkiem i bez prawa jazdy oraz amator rowerów

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali wobec pijanych kierowców oraz na zgłoszenia w związku z kradzieżami i włamaniami.

Włamał się do szpitalnych szafek

Złodziej po wyłamaniu zamków otworzył sześć szafek ubraniowych pracowników szpitala. Jednak nic nie zdążył z nich zabrać z uwagi na zatrzymanie go przez ratowników medycznych i następnie przekazanie policjantom. Sprawcą okazał się 27-letni mężczyzna. Karany już wcześniej za podobne przestępstwa.

Zginął portfel

36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o przywłaszczeniu portfela wraz z dokumentami oraz gotówką w kwocie 80 zł na szkodę zawiadamiającego.

Po paru głębszych

46-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał prawie 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W Bukowsku policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Opel. Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Rozpuciu 22-latek także wsiadł za kółko po alkoholu.  Kierujący audi miał  ponad 2,5 promila w organizmie. Ponadto mężczyzna nie zastosował się do Decyzji Starosty Powiatowego w Sanoku dot. zakazu prowadzenia pojazdu w związku z przekroczenie 24 punktów za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Złodziej rowerów

W Sanoku na Sadowej zgłoszono kradzież roweru, pozostawionego bez zabezpieczenia na klatce schodowej. Jednoślad został wyceniony na kwotę 1000 zł.

źródło: KPP Sanok

10-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)