REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziej w szpitalu, pijany za kołkiem i bez prawa jazdy oraz amator rowerów

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali wobec pijanych kierowców oraz na zgłoszenia w związku z kradzieżami i włamaniami.

Włamał się do szpitalnych szafek

Złodziej po wyłamaniu zamków otworzył sześć szafek ubraniowych pracowników szpitala. Jednak nic nie zdążył z nich zabrać z uwagi na zatrzymanie go przez ratowników medycznych i następnie przekazanie policjantom. Sprawcą okazał się 27-letni mężczyzna. Karany już wcześniej za podobne przestępstwa.

Zginął portfel

36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił o przywłaszczeniu portfela wraz z dokumentami oraz gotówką w kwocie 80 zł na szkodę zawiadamiającego.

Po paru głębszych

46-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał prawie 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W Bukowsku policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Opel. Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W Rozpuciu 22-latek także wsiadł za kółko po alkoholu.  Kierujący audi miał  ponad 2,5 promila w organizmie. Ponadto mężczyzna nie zastosował się do Decyzji Starosty Powiatowego w Sanoku dot. zakazu prowadzenia pojazdu w związku z przekroczenie 24 punktów za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Złodziej rowerów

W Sanoku na Sadowej zgłoszono kradzież roweru, pozostawionego bez zabezpieczenia na klatce schodowej. Jednoślad został wyceniony na kwotę 1000 zł.

źródło: KPP Sanok

10-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)