REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziejka perfum, pijany motocyklista i pobicie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu, zatrzymując nietrzeźwych kierowców. Ponadto odbierali zgłoszenia o pobiciu, kradzieżach i włamaniu.

Po alkoholu za kółko

47-latek w Markowcach wsiadł do swojej skody, mimo wypitego alkoholu. Wynik badania alkomatem wykazał, że miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Włamanie do ciągnika

W Zagórzu na ulicy Pospolitej złodziej włamał się do ciągnika marki MTZ. Sprawca pokonał zabezpieczenia i zabrał części kosiarki bijakowej oraz innych elementów. Łączna wartość strat to około 6 000 zł.

Pobicie na Witkiewicza

68-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został pobity przez znanego sobie mężczyznę. Pokrzywdzony doznał urazu żeber, głowy oraz ręki.

Złodziejka perfum

19-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego ze sklepowej półki wzięła cztery flakoniki perfum o wartości ponad 760 zł. Kobieta schowała je do torebki i nie płacąc za towar przekroczyła linię kas. Zatrzymał ją ochroniarz. Towar został odzyskany i powrócił do sklepu.

Pogranicznicy złapali pijanego motocyklistę

Patrol Straży Granicznej zatrzymał motocyklistę z podejrzeniem kierowania w stanie nietrzeźwości. Policjanci potwierdzili zgłoszenie i zbadali kierującego alkomatem. Wynik to ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Okradziony na myjni

20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że na myjni samochodowej nieznany mu sprawca przywłaszczył sobie pozostawioną wewnątrz pojazdu saszetkę. W środku znajdowały się klucze, dokumenty, telefon komórkowy marki Samsung oraz pieniądze. W wyniku podjętych czynności służbowych saszetka z całą zawartością została odzyskana i przekazana zgłaszającemu.
 

 

źródło: KPP Sanok

25-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)