REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

KRONIKA POLICYJNA: Złodziejka perfum, pijany motocyklista i pobicie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu, zatrzymując nietrzeźwych kierowców. Ponadto odbierali zgłoszenia o pobiciu, kradzieżach i włamaniu.

Po alkoholu za kółko

47-latek w Markowcach wsiadł do swojej skody, mimo wypitego alkoholu. Wynik badania alkomatem wykazał, że miał 0,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Włamanie do ciągnika

W Zagórzu na ulicy Pospolitej złodziej włamał się do ciągnika marki MTZ. Sprawca pokonał zabezpieczenia i zabrał części kosiarki bijakowej oraz innych elementów. Łączna wartość strat to około 6 000 zł.

Pobicie na Witkiewicza

68-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został pobity przez znanego sobie mężczyznę. Pokrzywdzony doznał urazu żeber, głowy oraz ręki.

Złodziejka perfum

19-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego ze sklepowej półki wzięła cztery flakoniki perfum o wartości ponad 760 zł. Kobieta schowała je do torebki i nie płacąc za towar przekroczyła linię kas. Zatrzymał ją ochroniarz. Towar został odzyskany i powrócił do sklepu.

Pogranicznicy złapali pijanego motocyklistę

Patrol Straży Granicznej zatrzymał motocyklistę z podejrzeniem kierowania w stanie nietrzeźwości. Policjanci potwierdzili zgłoszenie i zbadali kierującego alkomatem. Wynik to ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Okradziony na myjni

20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że na myjni samochodowej nieznany mu sprawca przywłaszczył sobie pozostawioną wewnątrz pojazdu saszetkę. W środku znajdowały się klucze, dokumenty, telefon komórkowy marki Samsung oraz pieniądze. W wyniku podjętych czynności służbowych saszetka z całą zawartością została odzyskana i przekazana zgłaszającemu.
 

 

źródło: KPP Sanok

25-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.