REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Potrącenie, zerwany dach i niebezpiecznie na drodze. Bilans minionego tygodnia

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali najczęściej na drogach powiatu. Do najgroźniejszych zdarzeń należało potrącenie pieszego w Pisarowcach. Ponadto pompowano wodę ze studni, usuwano powalone drzewo oraz udrażniano przepust drogowy.

Potrącenie pieszego

W piątek 5 stycznia strażacy interweniowali w Pisarowcach, gdzie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Jezdnia przez kilka godzin była zablokowana, a ruch prowadzony był wahadłowo.

Jazda prosto w płot

W Bykowcach doszło do zdarzenia drogowego, którego finałem była jazda w betonowe ogrodzenie. Kierująca zjechała na przeciwległy pas, uderzyła w forda, a następnie wjechała w betonowy płot. Trafiła do szpitala.

Z kolei w Trepczy zdarzenie drogowe spowodował pijany kierujący. Również zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z innym pojazdem.

Natomiast w Pakoszówce kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust. Poszkodowany został zabrany do sanockiego szpitala.

Mocno wiało

W Niebieszczanach na budynku szkoły podstawowej silny wiatr uszkodził poszycie dachowe. Interweniowali ochotnicy z Niebieszczan oraz strażacy z JRG Sanok.

Śliska jezdnia

W Komańczy na jezdni neutralizowano oleista plamę po substancji ropopochodnej.

Płonąca sadza

Z kolei w Sanoku na Młynarskiej wyjechano do zgłoszenia dotyczącego pożary sadzy w przewodzie kominowym.

Clipboard01

zdjęcie poglądowe

źródło: KP PSP Sanok

08-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)