REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Potrącenie, zerwany dach i niebezpiecznie na drodze. Bilans minionego tygodnia

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy interweniowali najczęściej na drogach powiatu. Do najgroźniejszych zdarzeń należało potrącenie pieszego w Pisarowcach. Ponadto pompowano wodę ze studni, usuwano powalone drzewo oraz udrażniano przepust drogowy.

Potrącenie pieszego

W piątek 5 stycznia strażacy interweniowali w Pisarowcach, gdzie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Jezdnia przez kilka godzin była zablokowana, a ruch prowadzony był wahadłowo.

Jazda prosto w płot

W Bykowcach doszło do zdarzenia drogowego, którego finałem była jazda w betonowe ogrodzenie. Kierująca zjechała na przeciwległy pas, uderzyła w forda, a następnie wjechała w betonowy płot. Trafiła do szpitala.

Z kolei w Trepczy zdarzenie drogowe spowodował pijany kierujący. Również zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z innym pojazdem.

Natomiast w Pakoszówce kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust. Poszkodowany został zabrany do sanockiego szpitala.

Mocno wiało

W Niebieszczanach na budynku szkoły podstawowej silny wiatr uszkodził poszycie dachowe. Interweniowali ochotnicy z Niebieszczan oraz strażacy z JRG Sanok.

Śliska jezdnia

W Komańczy na jezdni neutralizowano oleista plamę po substancji ropopochodnej.

Płonąca sadza

Z kolei w Sanoku na Młynarskiej wyjechano do zgłoszenia dotyczącego pożary sadzy w przewodzie kominowym.

Clipboard01

zdjęcie poglądowe

źródło: KP PSP Sanok

08-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)