REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożar wędzarni i wysyp wypadków

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali na drogach powiatu, podczas wypadków i kolizji. Wyjeżdżali także do pożarów samochodu, wędzarni czy kontenerów na śmieci.

Kolizje i wypadki

Strażacy kilkakrotnie interweniowali na drogach powiatu. I tak w Nowosielcach i w Porażu doszło do kolizji drogowych. Natomiast w Sanoku przy ulicy Głogowej, w Woli Piotrowej oraz w Jurowcach miały miejsce wypadki drogowe.

Pożar wędzarni

W Besku przy ulicy Kolejowej płonęła drewniana konstrukcja wędzarni. Na miejscu interweniowali strażacy JRG Sanok oraz druhowie z OSP Besko.

Płonący samochód

Ostatnio coraz więcej interwencji dotyczy pożarów samochodów. I w minionym tygodniu nie obeszło sie bez takiej akcji. Tym razem pojazd zajął się w Sanoku przy ulicy Kościuszki. Interweniowali strażacy z JRG Sanok.

Tłusta plama na jezdni

W Bukowsku na drodze DW889 usuwano oleiste, niebezpieczne ślady po substancji ropopochodnej. Czynności wykonywali druhowie z OSP Nadolany i Bukowsko oraz strażacy JRG Sanok.

Kontener w ogniu

W Niebieszczanach strażacy interweniowali podczas pożaru kontenera na śmieci.

1

źródło: KP PSP Sanok

18-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)