REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożary samochodów i kolizja z policją

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy często interweniowali podczas pożarów samochodów osobowych. W centrum Sanoka doszło do kolizji z radiowozem policyjnym. Były również zgłoszenia co do niebezpiecznych owadów.

Wypadek. Dwa pojazdy w rowie

W Długiem doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa pojazdy, po czym wylądowały w przydrożnym rowie. Były utrudnienia na DK28. Na miejscu interweniowali dwa zastępy JRG Sanok oraz OSP Długie.

Pożary samochodów

W minionym tygodniu sanoccy strażacy kilkakrotnie interweniowali przy akcjach gaszenia płonących pojazdów. I tak do pierwszego takiego zdarzenia doszło w Sanoku przy ulicy Feliksa Gieli. Tam zniszczonych zostało pięć pojazdów, w tym jeden spłonął doszczętnie.

Z  kolei w Sanoku przy ulicy Gajowej płonęła maszyna budowlana. W akcji gaszenia ognia wzięły udział trzy zastępy: dwa JRG Sanok oraz OSP Olchowce.

Natomiast do trzeciego zdarzenia dotyczącego pożary osobówki doszło w Długiem. Ogień opanowali strażacy z JRG Sanok, OSP Długie oraz OSP Nowosielce.

Kolizja z radiowozem policyjnym

Strażacy interweniowali w centrum miasta na ulicy Kościuszki, kiedy podczas obławy policyjnej radiowóz funkcjonariuszy zderzył się z fordem.

Pożary suchych traw

Trzykrotnie wyjeżdżano do pożarów suchych traw. Interweniowano w Pisarowcach, Prusieku i Karlikowie.

Niebezpieczne owady

Trwa sezon na usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów. W minionym tygodniu w takich akcjach sanoccy strażacy uczestniczyli trzykrotnie. Działania prowadzono w: Lisznej, w Sanoku na Sienkiewicza oraz w Zagórzu.

784

źródło: KP PSP Sanok

13-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Pan Tadeusz2018-06-13 11:56:36
0 0
prezydent miasta to uszust i nie wiem co dalej