REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Pożary samochodów i kolizja z policją

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy często interweniowali podczas pożarów samochodów osobowych. W centrum Sanoka doszło do kolizji z radiowozem policyjnym. Były również zgłoszenia co do niebezpiecznych owadów.

Wypadek. Dwa pojazdy w rowie

W Długiem doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa pojazdy, po czym wylądowały w przydrożnym rowie. Były utrudnienia na DK28. Na miejscu interweniowali dwa zastępy JRG Sanok oraz OSP Długie.

Pożary samochodów

W minionym tygodniu sanoccy strażacy kilkakrotnie interweniowali przy akcjach gaszenia płonących pojazdów. I tak do pierwszego takiego zdarzenia doszło w Sanoku przy ulicy Feliksa Gieli. Tam zniszczonych zostało pięć pojazdów, w tym jeden spłonął doszczętnie.

Z  kolei w Sanoku przy ulicy Gajowej płonęła maszyna budowlana. W akcji gaszenia ognia wzięły udział trzy zastępy: dwa JRG Sanok oraz OSP Olchowce.

Natomiast do trzeciego zdarzenia dotyczącego pożary osobówki doszło w Długiem. Ogień opanowali strażacy z JRG Sanok, OSP Długie oraz OSP Nowosielce.

Kolizja z radiowozem policyjnym

Strażacy interweniowali w centrum miasta na ulicy Kościuszki, kiedy podczas obławy policyjnej radiowóz funkcjonariuszy zderzył się z fordem.

Pożary suchych traw

Trzykrotnie wyjeżdżano do pożarów suchych traw. Interweniowano w Pisarowcach, Prusieku i Karlikowie.

Niebezpieczne owady

Trwa sezon na usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów. W minionym tygodniu w takich akcjach sanoccy strażacy uczestniczyli trzykrotnie. Działania prowadzono w: Lisznej, w Sanoku na Sienkiewicza oraz w Zagórzu.

784

źródło: KP PSP Sanok

13-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)