REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻY MIEJSKIEJ: Obnażający się w parku i podrzucone śmieci

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Straż Miejska w październiku interweniowała między innymi wobec nietrzeźwych i spożywających alkohol w miejscu publicznym. Ponadto pojawiały się zgłoszenia dotyczące obnażającego się mężczyzny czy podrzuconych śmieci z jednego ze sklepów.

 

04.10 ok. godz. 11:25

Strażnicy Miejscy asystując pracownikowi UM ujawnili podrzucone śmieci na ul. Mostowej. Charakter ich wskazywał, że zostały one wyrzucone ze sklepu. W trakcie przeszukania ujawniono liczne dokumenty fiskalne umożliwiające określenie sprawcy wykroczenia. Właścicielka jednego z sanockich sklepów została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych oraz zobowiązana do posprzątania terenu.

08.10 ok. godz. 13:55

Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że przed wejściem do budynku przychodni leży pijany mężczyzna. Na miejscu zastano 37-letniego mieszkańca Gminy Sanok, który po przebudzeniu oddalił się z miejsca. Za zwoje zachowanie odpowie przed Sądem.

09.10 ok. godz. 16:50

Mieszkaniec ulicy Kochanowskiego zgłosił, iż przed wejściem do jego bloku na ławeczce grupa osób spożywa alkohol oraz zakłóca spokój i porządek publiczny. Po przybyciu na miejsce patrolu funkcjonariusze zastali 3 mężczyzn. Dwóch z nich zostało ukaranych mandatami karnymi, natomiast w sprawie 57-letniego bezdomnego prowadzone są czynności zmierzające do skierowania wniosku o ukaranie do Sądu

11.10 o godz. 16:45

Straż Miejska została poinformowana, że w Parku Miejskim znajduje się mężczyzna, który obnaża i onanizuje się. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujęli 48-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego. Oprócz nieobyczajnych wybryków mężczyzna zaśmiecił teren prezerwatywami oraz opakowaniami po lekach. Obnażający się na początku nie chciał również podać swoich danych osobowych, ani okazać dokumentu tożsamości. Po przebadaniu na SOR został osadzony w PDOZ KPP. Po wytrzeźwieniu następnego dnia mężczyźnie przedstawiono łącznie 4 zarzuty. Do Sądu skierowano wniosek o ukaranie 48-latka.

25.10 ok. godz. 18:30

Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na ul. Hetmańskiej przed bramą wjazdową do Schroniska Towarzystwa Pomocy im. św. br. Alberta leży pijany mężczyzna. Strażnicy na miejscu zastali bezdomnego, który chciał powrócić na teren schroniska będąc pod wpływem alkoholu. Bezdomny został osadzony w PDOZ celem wytrzeźwienia.

30.10 ok godz. 10:35

Funkcjonariusze w trakcie obchodu ulic centrum miasta zatrzymali kierującą, która pomimo znaku zakazu wjechała na Deptak. Pomimo tego, że finkjconariusze zwrócili kobiecie uwagę, ona nalegała, aby ze względu na przewożone małe dziecko w samochodzie, pozwolono jej skorzystać z bankomatu. Strażnicy w trakcie interwencji ujawnili, że 29-letnia mieszkanka gminy Zarszyn przewoziła dziecko w foteliku na przednim siedzeniu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kierująca została ukarana mandatem karnym.

W dniach 29.10-04.11 Strażnicy Miejscy prowadzili działania pod kątem zabezpieczenia ładu i porządku na terenie cmentarzy jak i na terenach przyległych. W ramach wspólnych działań z KPP Sanok. W rejony sanockich nekropoli skierowane zostały dodatkowe patrole.

 

Straż Miejska w Sanoku

07-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)