REKLAMA
REKLAMA

Laury zwycięstwa i wyróżnienia dla młodych, sanockich pianistów! (ZDJĘCIA)

SANOK, KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. 23 i 24 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I s. w Kolbuszowej odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”. Na Konkurs przyjechało ponad 120 uczestników z całej Polski.


Przewodniczącą jury była st. wykładowca Elżbieta Hoffman z Akademii Muzycznej w Krakowie, a towarzyszyli jej dr Tomasz Lupa z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz mgr Anna Kumanek z PSM I st. w Chrzanowie.

Reprezentant Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku, Daniel Pyszko, z klasy fortepianu Oksany Drozdowskiej, świetnie wykonał swój program konkursowy i wywalczył pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej! Natomiast pani Oksana otrzymała wyróżnienie za wyróżniające przygotowanie swojego ucznia.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Michał Ingot, uczeń z klasy fortepianu Janusza Ostrowskiego, który otrzymał wyróżnienie.

Ciekawostką tego wydarzenia muzycznego było to, że młodzi pianiści mieli okazję wykonać swój program na fortepianie firmy Fazioli. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Kolbuszowa 2

Kolbuszowa

materiały nadesłane

08-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)