REKLAMA
PGE aPBS
REKLAMA

Laury zwycięstwa i wyróżnienia dla młodych, sanockich pianistów! (ZDJĘCIA)

SANOK, KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. 23 i 24 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I s. w Kolbuszowej odbył się VIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Wiosenne Spotkania Muzyczne”. Na Konkurs przyjechało ponad 120 uczestników z całej Polski.


Przewodniczącą jury była st. wykładowca Elżbieta Hoffman z Akademii Muzycznej w Krakowie, a towarzyszyli jej dr Tomasz Lupa z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz mgr Anna Kumanek z PSM I st. w Chrzanowie.

Reprezentant Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku, Daniel Pyszko, z klasy fortepianu Oksany Drozdowskiej, świetnie wykonał swój program konkursowy i wywalczył pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej! Natomiast pani Oksana otrzymała wyróżnienie za wyróżniające przygotowanie swojego ucznia.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Michał Ingot, uczeń z klasy fortepianu Janusza Ostrowskiego, który otrzymał wyróżnienie.

Ciekawostką tego wydarzenia muzycznego było to, że młodzi pianiści mieli okazję wykonać swój program na fortepianie firmy Fazioli. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Kolbuszowa 2

Kolbuszowa

materiały nadesłane

08-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.