REKLAMA
REKLAMA

„Lolek znalazł dom dzięki publikacji na esanok.pl!”. Może i Ty przygarniesz zwierzaka?

SANOK / PODKARPACIE. Aneta Zaleska ze Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku poinformowała, że dzięki publikacji na eSanok.pl, Lolek znalazł nowy dom! Nowa właścicielka oddała serce psiakowi. Inne zwierzaki również czekają na swoją kolej.

Wolontariusze STONZ w Sanoku na co dzień opiekują się całą gromadą zwierząt, z którymi poprzedni właściciele z różnych powodów się rozstali. Każdy zwierzak potrzebuje jednak prawdziwego, ciepłego domu. Mimo, że pieski i kotki w kojcach STONZ w Sanoku na ulicy Hetmańskiej 11, mają wszystko czego im potrzeba, to skrycie liczą na wielkie serce mieszkańców miasta i okolic.

Niektóre z nich czekają na nowy dom już kilka lat. Pieski można odwiedzić, wyprowadzić i poznać je przed adopcją – podkreśla Aneta Zaleska ze stowarzyszenia.

Warto dodać, że wbrew błędnej, obiegowej opinii, STONZ w żaden sposób nie jest finansowany przez samorząd.

Wszyscy członkowie Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami pracują na rzecz niechcianych i źle traktowanych zwierząt bez żadnego wynagrodzenia. Wykonują swoją pracę w wolnym czasie i z poczucia miłości do zwierząt. Towarzystwo opłaca należności związane z utrzymaniem zwierząt jedynie z 1% odpisywanego od podatków lub z wpłat na konto od ludzi dobrej woli. Każdy wydatek jest księgowany fakturami – wyjaśnia Aneta Zaleska.

Jak informuje pani Aneta, po naszej publikacji Lolek znalazł nowy dom. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

LOLEK1

Chcesz przygarnąć psiaka lub kotka? Odwiedź siedzibę stowarzyszenia. Zobacz także zwierzaki w naszym materiale i wypatruj kolejnych publikacji na eSanok.pl

 ZOBACZ TAKŻE:
Psiaki czekają na nowy dom. Przygarniesz zwierzaka? (FOTO)

 

 

17-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)