REKLAMA
Praca Auto Serwis
REKLAMA

Małe anioły w szpitalnej świetlicy. Kolędowanie, dużo ciepła i uśmiechu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE.  Kolędnicy z Va SP nr 2 w Sanoku zrobili niespodziankę małym pacjentom szpitala i urządzili wspaniałe jasełka.

Wszędzie przyjmowano ich dobrze, nie szczędząc chleba i dobrego, świątecznego jadła. Wierzono, że kolędnicy przynoszą szczęście domowi i wszystkim jego mieszkańcom – pisała Barbara Ogrodowska, Polskie obrzędy i zwyczaje doroczne.

26233745_1629934073730459_6758527322152910819_o

W czwartek, 4 stycznia do sanockiego szpitala przybyli Kolędnicy z Dobrą Nowiną. Gwiazda zaświeciła. Przez szpitalny korytarz przeszedł Anioł i zaczarował smutki.

To uczniowie klasy V a z SP nr 2 i ich wychowawcy przygotowali jasełka i zaprosili do wspólnego kolędowania rodziców i maluchy z Oddziału Dziecięcego. W szpitalnej Świetlicy, czyli mini – biblioteczce zapanował gwar. Było pięknie, ciepło i czarownie. Uczniowie mają nadzieję, że ta chwila dodała otuchy małym pacjentom i ich rodzinom. Serdecznie życzą im powrotu do zdrowia.

źródło: Biblioteka Miejska w Sanoku/fb

05-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)