REKLAMA
REKLAMA

Małe anioły w szpitalnej świetlicy. Kolędowanie, dużo ciepła i uśmiechu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE.  Kolędnicy z Va SP nr 2 w Sanoku zrobili niespodziankę małym pacjentom szpitala i urządzili wspaniałe jasełka.

Wszędzie przyjmowano ich dobrze, nie szczędząc chleba i dobrego, świątecznego jadła. Wierzono, że kolędnicy przynoszą szczęście domowi i wszystkim jego mieszkańcom – pisała Barbara Ogrodowska, Polskie obrzędy i zwyczaje doroczne.

26233745_1629934073730459_6758527322152910819_o

W czwartek, 4 stycznia do sanockiego szpitala przybyli Kolędnicy z Dobrą Nowiną. Gwiazda zaświeciła. Przez szpitalny korytarz przeszedł Anioł i zaczarował smutki.

To uczniowie klasy V a z SP nr 2 i ich wychowawcy przygotowali jasełka i zaprosili do wspólnego kolędowania rodziców i maluchy z Oddziału Dziecięcego. W szpitalnej Świetlicy, czyli mini – biblioteczce zapanował gwar. Było pięknie, ciepło i czarownie. Uczniowie mają nadzieję, że ta chwila dodała otuchy małym pacjentom i ich rodzinom. Serdecznie życzą im powrotu do zdrowia.

źródło: Biblioteka Miejska w Sanoku/fb

05-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)