REKLAMA
REKLAMA

Motocykle na drogach! Kierujący osobówka nie ustąpił pierwszeństwa, dwóch rannych w szpitalu (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na drogach mamy coraz więcej motocyklistów. Bądźmy bardziej uważni. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Rzeszowskiej w Krośnie. W wypadku ranni zostali dwaj motocykliści.


Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w Krośnie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem BMW, skręcając w lewo z ul. Sportowej w Odrzykoniu w ul. Rzeszowską w Krośnie, prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocyklistom, w skutek czego doszło do zderzenia obu motocykli z samochodem. Kierujący jednośladami jechali ul. Rzeszowską w kierunku Ustrobnej.

Policjanci potwierdzili trzeźwość kierujących. W wypadku ucierpieli obaj motocykliści w wieku 29 i 39 lat. Zostali oni przewiezieni do szpitala.

Postępowanie, mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia, prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

303-159022

303-159023

303-159024

źródło/foto: KMP Krosno

02-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)