REKLAMA
REKLAMA

Motocykle na drogach! Kierujący osobówka nie ustąpił pierwszeństwa, dwóch rannych w szpitalu (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Na drogach mamy coraz więcej motocyklistów. Bądźmy bardziej uważni. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Rzeszowskiej w Krośnie. W wypadku ranni zostali dwaj motocykliści.


Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w Krośnie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem BMW, skręcając w lewo z ul. Sportowej w Odrzykoniu w ul. Rzeszowską w Krośnie, prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocyklistom, w skutek czego doszło do zderzenia obu motocykli z samochodem. Kierujący jednośladami jechali ul. Rzeszowską w kierunku Ustrobnej.

Policjanci potwierdzili trzeźwość kierujących. W wypadku ucierpieli obaj motocykliści w wieku 29 i 39 lat. Zostali oni przewiezieni do szpitala.

Postępowanie, mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia, prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

303-159022

303-159023

303-159024

źródło/foto: KMP Krosno

02-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)