REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa, wjechał w skodę (FOTO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj popołudniu policjanci pracowali na miejscu kolizji, do jakiej doszło na jednym ze skrzyżowań w Brzozowie. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów, jedna osoba została ranna. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne.


Wczoraj, około godz. 16 brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Jana Chrzciciela z ul. Głowackiego w Brzozowie. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący toyotą włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu skodą i doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Kierowca toyoty przewoził trzech pasażerów, natomiast w skodzie podróżowało dwie pasażerki. Na skutek tego zderzenia jedna z kobiet potrzebowała pomocy medycznej i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie były one groźne dla jej życia.

Sprawca kolizji, mieszkaniec Holandii za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.

źródło: KPP Brzozów

15-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Normalny2018-06-15 15:16:56
0 0
RBR....Wszystko jasne.
Adam 2018-06-15 16:13:27
0 0
"podróżowało dwie pasażerki"... Może "podróżowały"?
UE2018-06-15 22:07:27
0 0
Pół Europy przejechał a w RaBaRowni skasował HYBRYDE . Skoda jechała za wolno
toma20052018-06-20 09:37:27
0 0
"... kierujący toyotą włączając się do ruchu ..." Z fotografii wynika, że toyota była w ruchu bo to się stało na skrzyżowaniu. Art. 17 - Ustawa o Ruchu Drogowym 1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu: na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania; na drogę z pola lub na drogę twardą z drogi gruntowej; na jezdnię z pobocza, z chodnika lub z pasa ruchu dla pojazdów powolnych; na jezdnię lub pobocze z drogi dla rowerów, z wyjątkiem wjazdu na przejazd dla rowerzystów; pojazdem szynowym - na drogę z zajezdni lub na jezdnię z pętli. 2. Kierujący pojazdem, włączając się do ruchu, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu.