REKLAMA
REKLAMA

Nocny bieg po pasie lotniska. Sanoczanin na podium! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Krystian Kurzydło reprezentujący Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Sanok stanął na najniższym stopniu podium w niecodziennym, nocnym biegu na 5 km po pasie lotniska w Jasionce. Startowało 1000 osób! Byli wśród nich również inni reprezentanci naszego miasta.

SkyWayRun „Będzie Odlot” to ogólnopolski cykl biegów po pasie startowym. W nocy z soboty na niedzielę, punktualnie o godzinie 24:00, 1000 biegaczy wyruszyło w 5-kilometrową trasę po pasie lotniska w Jasionce-Rzeszowie.

W niecodziennej formule biegu wzięli udział również sanoczanie. Jedni chcieli sprawdzić swoją formę i postępy w treningach, inni przyjechali do Jasionki po dobrą zabawę i aktywną formę spędzenia czasu. Najlepszy z reprezentantów naszego miasta i trzeci w całych zawodach był Krystian Kurzydło z Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Sanok. 5 km pokonał w niespełna 17 minut (16:57). Zwycięzca Stanisław Jaźwiecki zanotował świetny wynik, linię mety przekraczając po równo 16 minutach. Na 2. miejscu sklasyfikowano Andrzeja Szpunara (16:04). Wśród kobiet triumfowała Katarzyna Albrycht (17:54). 2. pozycja dla Wioletty Nowak (20:49), 3. lokata przypadła natomiast Joannie Majewskiej (21:13).

Kolejna odsłona imprezy w Poznaniu 8 września.

Foto: Maciej Rzepas

źródło: SkyWayRun / Facebook.com

15-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)