REKLAMA

Nocny bieg po pasie lotniska. Sanoczanin na podium! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Krystian Kurzydło reprezentujący Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Sanok stanął na najniższym stopniu podium w niecodziennym, nocnym biegu na 5 km po pasie lotniska w Jasionce. Startowało 1000 osób! Byli wśród nich również inni reprezentanci naszego miasta.

SkyWayRun „Będzie Odlot” to ogólnopolski cykl biegów po pasie startowym. W nocy z soboty na niedzielę, punktualnie o godzinie 24:00, 1000 biegaczy wyruszyło w 5-kilometrową trasę po pasie lotniska w Jasionce-Rzeszowie.

W niecodziennej formule biegu wzięli udział również sanoczanie. Jedni chcieli sprawdzić swoją formę i postępy w treningach, inni przyjechali do Jasionki po dobrą zabawę i aktywną formę spędzenia czasu. Najlepszy z reprezentantów naszego miasta i trzeci w całych zawodach był Krystian Kurzydło z Towarzystwa Gimnastycznego Sokół Sanok. 5 km pokonał w niespełna 17 minut (16:57). Zwycięzca Stanisław Jaźwiecki zanotował świetny wynik, linię mety przekraczając po równo 16 minutach. Na 2. miejscu sklasyfikowano Andrzeja Szpunara (16:04). Wśród kobiet triumfowała Katarzyna Albrycht (17:54). 2. pozycja dla Wioletty Nowak (20:49), 3. lokata przypadła natomiast Joannie Majewskiej (21:13).

Kolejna odsłona imprezy w Poznaniu 8 września.

Foto: Maciej Rzepas

źródło: SkyWayRun / Facebook.com

15-05-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Sanoczanin 2018-05-15 18:02:55
0 0
Brawo Krystian :) Dzisiaj też super