REKLAMA
REKLAMA

Nowa pani rzecznik w sanockiej straży pożarnej

SANOK / PODKARPACIE. Z dniem 3 kwietnia br. mł. bryg. Grzegorz Oleniacz – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku zakończył pełnienie obowiązków oficera prasowego przekazując te odpowiedzialne obowiązki st. sekc. Annie Kozłowskiej.

Mł. bryg. Grzegorz Oleniacz przez ostatnie 9 lat pełnił nieetatową funkcję oficera prasowego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Ustępujący rzecznik, a obecny komendant pragnie gorąco podziękować wszystkim przedstawicielom mediów, z którymi miał przyjemność współpracować za wyrozumiałość, wspólne szkolenia, dzięki którym mógł w doskonały sposób wywiązywać się z powierzonych zadań. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzysta w swoich czynnościach służbowych, propagując szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa.

Clipboard01

Na zdjęciu: st. sekc. Anna Kozłowska

St. sekc. Anna Kozłowska, która zastąpi dotychczasowego oficera prasowego pełni służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej od 2010 r. Obecnie w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku na stanowisku starszego technika w wydziale organizacyjno – kwatermistrzowskim. Do jej zakresu obowiązków należy prowadzenie szeroko pojętych spraw kadrowych i kwatermistrzowskich komendy. Wiele uwagi poświęca problematyce dokształcania zawodowego, obecnie jest słuchaczem drugiego roku studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich organizowanych przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Zainteresowania: sport i quady. Mężatka.

źródło: KP PSP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Straż Pożarna w Sanoku z nowym komendantem. „Wysoki poziom gotowości bojowej to priorytet” (FILM, ZDJĘCIA)

19-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)