REKLAMA
REKLAMA

Nowa pani rzecznik w sanockiej straży pożarnej

SANOK / PODKARPACIE. Z dniem 3 kwietnia br. mł. bryg. Grzegorz Oleniacz – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku zakończył pełnienie obowiązków oficera prasowego przekazując te odpowiedzialne obowiązki st. sekc. Annie Kozłowskiej.

Mł. bryg. Grzegorz Oleniacz przez ostatnie 9 lat pełnił nieetatową funkcję oficera prasowego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Ustępujący rzecznik, a obecny komendant pragnie gorąco podziękować wszystkim przedstawicielom mediów, z którymi miał przyjemność współpracować za wyrozumiałość, wspólne szkolenia, dzięki którym mógł w doskonały sposób wywiązywać się z powierzonych zadań. Zdobyte doświadczenie z pewnością wykorzysta w swoich czynnościach służbowych, propagując szeroko pojętą tematykę bezpieczeństwa.

Clipboard01

Na zdjęciu: st. sekc. Anna Kozłowska

St. sekc. Anna Kozłowska, która zastąpi dotychczasowego oficera prasowego pełni służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej od 2010 r. Obecnie w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku na stanowisku starszego technika w wydziale organizacyjno – kwatermistrzowskim. Do jej zakresu obowiązków należy prowadzenie szeroko pojętych spraw kadrowych i kwatermistrzowskich komendy. Wiele uwagi poświęca problematyce dokształcania zawodowego, obecnie jest słuchaczem drugiego roku studiów podyplomowych dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich organizowanych przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie. Zainteresowania: sport i quady. Mężatka.

źródło: KP PSP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Straż Pożarna w Sanoku z nowym komendantem. „Wysoki poziom gotowości bojowej to priorytet” (FILM, ZDJĘCIA)

19-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)