REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA NOWOSIELCE: Zderzenie trzech pojazdów. Uwaga, śliska jezdnia! (ZDJĘCIA)

NOWOSIELCE / PODKARPACIE. W Nowosielcach około 7.30 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Zablokowana była droga DK28.

Jak informuje st. sekc. Anna Kozłowska, rzecznik prasowy sanockiej straży pożarnej, w Nowosielcach zderzyły się trzy pojazdy: dostawczy opel vivaro, mitsubishi pajero oraz peugeot 3008.

Policja podaje, że kobieta kierująca mitsubishi wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na DK28. Na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadącego w stronę Sanoka peugeota. Z kolei ten pojazd uderzył w opla. Droga w Nowosielcach na wysokości sklepu w obu kierunkach była zablokowana, a kierowcy omijali to miejsce zjeżdżając na plac przy delikatesach. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Obecnie droga jest już przejezdna.

38-latka kierująca mitsubishi, sprawczyni zdarzenia, została ukarana mandatem.

Do podobnego zdarzenia niemal w tym samym czasie doszło w Trepczy na ulicy Sanockiej. Tam w kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe. Kierujący fiatem najechał na tył toyoty. Sprawę zakończono pouczeniem.

Sanocka policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze.

Opady spowodowały, że na drogach jest bardzo ślisko. Pamiętajmy, że na takiej nawierzchni znacznie wydłuża się droga hamowania. Zachowajmy szczególną ostrożność i dostosujmy jazdę do warunków panujących na drogach – mówi st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

foto: red./nadsłane

4

Foto: Red.

01

02

03

Foto (3): materiały nadesłane

ZOBACZ TAKŻE:

UWAGA. Wypadek w Nowosielcach. Droga w obu kierunkach zablokowana! (ZDJĘCIA)

11-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)