REKLAMA
REKLAMA

Oferta edukacyjna na nowy rok szkolny. Jest w czym wybierać!

MOC.perspektyw, Akademia Juniora – dziecięcy start w przyszłość oraz Pracownia Rozwoju Osobistego oferta dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Akademia Juniora

Dzieci pragną być dorosłymi – i nimi zostają! 😉 tak jak i Ty Rodzicu byłeś dzieckiem…😉

Misją Akademii Juniora jest wszechstronne wspieranie dziecięcych dążeń do spełniania marzeń, rozwoju, budowania wiedzy, wewnętrznej siły, wiary w siebie i odwagi, by w przyszłości być spełnionym, szczęśliwym człowiekiem. To wartości zajęć Akademii Juniora, które polecamy w ramach naszej oferty edukacyjnej i całorocznych zajęć MOC.PERSPEKTYW. Zajęcia prowadzone w formie warsztatów obejmować będą wszechstronny rozwój, wzmacniając funkcjonowanie dziecka w środowisku przedszkolnym, szkolnym, a przede wszystkim rówieśniczym. Zajęcia poprowadzi Agata Padamczyk-Paternoga pedagog, logopeda, terapeuta ręki, trener, coach. Interdyscyplinarna aktywność zawodowa trenerki, posiadane kwalifikacje, kompetencje i doświadczenie pracy z dziećmi i rodzicami w gabinecie logopedyczno-pedagogicznym, w Akademii Juniora, Szkole Języków zrodziła projekt MOC PERSPEKTYW.

Jedynie dbając o rozwój wszystkich obszarów funkcjonowania dziecka możemy być pewni, że zapewnimy mu dobry start w przyszłość, stworzymy moc perspektyw. Dlatego też program naszych zajęć warsztatowych jest wszechstronny i uwzględnia funkcjonowanie dziecka w kontekście społecznym, jego rozwój emocjonalny, umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim buduje wiedzę o otaczającym go świecie. Tylko rozwijając naturalne umiejętności dziecka, jego talenty, predyspozycje sprawimy, że stanie się otwartym młodym człowiekiem, znającym swoją wartość, a wzbogacony o wiedzę gotowy do działania – podsumowuje Agata Padamczyk-Paternoga.

Moduły opisują treść zajęć prowadzonych w formie warsztatów, które są odpowiednio dopasowane do grup wiekowych, czyli możliwości rozwojowych dzieci.

Grupa przedszkolna. Badacze. Grupa obejmuje dzieci 5 i 6 letnie.
Grupa wczesnoszkolna. Naukowcy. Grupa obejmuje dzieci z klas 1-3.

Moduł „Kim jestem, co potrafię”
Budujemy poczucie własnej wartości oraz pewności siebie, która formuje silną osobowość dziecka. Wzmacnia emocjonalne dziecko, pomaga przezwyciężać wyzwania przedszkolne, szkolne, oraz koleżeńskie. Umiejętności interpersonalne to atrybut w budowaniu relacji, komunikowaniu się. Nabywanie samoświadomości w kontekście swojej roli w grupie rówieśniczej, poczucia własnej wartości oraz pewności siebie formuje silną osobowość i wyposaża młodego człowieka w niezbędne umiejętności.

Zajęciami chcemy wyzwolić pokłady energii, a przede wszystkim kreatywności jakie mają w sobie dzieci. To będzie moc! Już to czujemy!

Moduł „Jak się uczyć” – (dedykowany dzieciom szkolnym)
Nauczymy się organizować miejsce nauki, jak zaplanować pracę i rozplanować materiał do opanowania. Nauczymy się ustalać priorytety swoim obowiązkom oraz jak planować i działać, by osiągnąć swój cel. Wszystko to by poprawić swoją efektywność w nauce! (również z najmłodszymi). Będziemy uczyć się planowania, ćwiczyć koncentrację uwagi, usprawniać zapamiętywanie, refleks i inne techniki sprzyjające uczeniu się.

Moduł „Przygotowanie do nauki czytania i pisania dla przedszkolaków”
Są to zajęcia zapoznające z alfabetem, rozróżnianiem na samogłoski, spółgłoski, sylaby, wstęp do nauki czytania. Dodatkowo wkomponowane elementy pisania połączone są z terapią ręki, by pisanie nie sprawiało trudności. Warto zaznaczyć, że umiejętność czytania związana jest z koncentracją, refleksem, jak i umiejętnością wychwytywania różnić pomiędzy literami, co będziemy ćwiczyć na naszych zajęciach!

Moduł „Usprawnianie języka polskiego dla uczniów”
Pomoc w pokonywaniu trudności w czytaniu (opcjonalnie), czytanie ze zrozumieniem, analiza tekstu. Budowanie wypowiedzi ustnej, opowiadanie. Praca z głosem – emisja głosu, podstawy dykcji i artykulacji oraz autoprezentacji.

Moduł „Rozwijanie umiejętności matematycznych”
Umiejętności matematyczne kształtują się już we wczesnym dzieciństwie! Ale okazuje się, że braki i trudności w nauce pojawiają się już na etapie pierwszych lat szkolnych. Dlatego warto wspomóc dzieci przedszkolne jak i szkolne ćwiczeniami stymulującymi logiczne oraz abstrakcyjne myślenie. Podczas zajęć w formie warsztatów będziemy rozwijać umiejętności sprawnego myślenia, liczenia, analizowania. Zagadki, zgadywanki, kalambury, rebusy, labirynty. Wprowadzanie, utrwalanie pojęć matematycznych oraz pozostałych porządkujących świat wartości związanych z czasem i przestrzenią to fascynujące odkrycia dla młodego człowieka, które przybliżają jednocześnie matematyczny świat. Prowadząca ukończyła szkolenie „Dyskalkulia. Wspieranie uczniów z trudnościami w uczeniu się matematyki. Praktyczne metody pracy”.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w naszej siedzibie przy ul. Traugutta 11.

Zapisy na całoroczne zajęcia MOC.PERSPEKTYW w roku szkolnym 2018/2019 trwają od 10 września br. do 24 września br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkania informacyjne dla zainteresowanych rodziców odbędą się wg harmonogramów dostępnych po 10 września pod nr 600 889 864 szczegóły na stronie ZAPISY https://akademiajuniora.sanok.pl/?page_id=467

Dla dzieci starszych proponujemy tematyczne intensywne warsztaty weekendowe z poszczególnych modułów. Jaki warsztat jest ofertą miesiąca najlepiej jest obserwować na naszej stronie na Facebooku https://www.facebook.com/AkademiaJunioraSanok/

Rodzicom rekomendujemy warsztaty coachingowe Rodzicielska MOC!
O których można dowiedzieć się więcej pod linkiem https://akademiajuniora.sanok.pl/?page_id=759


Pracownia Rozwoju Osobistego

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian współczesnego świata i pożądanych przez rynek umiejętności i kompetencji – rekomendujemy Państwu nasze szkolenia i warsztaty dedykowane młodzieży, w których to można podnieść swoje umiejętności i kompetencje przydatne nie tylko w funkcjonowaniu szkolnym, zawodowym ale i codziennym – prywatnym. Dlatego też jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, zawodowym, edukacją – polecamy naszą Pracownię Rozwoju Osobistego A4 PRO.PL – miejsce, które wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom współczesnego świata. Znajdziesz u nas profesjonalne usługi szkoleniowe, warsztaty w zakresie coachingu oraz poszerzające kompetencje, wiedzę, umiejętności wysoko cenione nie tylko w pracy zawodowej, ale również w codziennym funkcjonowaniu. Zajęcia prowadzi Agata Padamczyk-Paternoga pedagog, trener biznesu, coach, absolwentka psychologii w biznesie na AE KSB w Krakowie, właścicielka firmy szkoleniowej z ponad 10 letnim stażem. Kliknij na poszczególny plakat by dowiedzieć się szczegółów lub pod link https://a4pro.pl/?page_id=246

Warsztaty „Co dalej? Czyli dylematy młodego człowieka”
Licealisto – by znaleźć pracę marzeń powinieneś najpierw poznać siebie! Dopiero potem rynek pracy, by wybrać ścieżkę edukacyjną! Nasze warsztaty pozwolą Ci poszerzyć  Twoje horyzonty, byś nabrał świadomości w czym jesteś naprawdę dobry! Stanowią doskonałe przygotowanie do podjęcia decyzji związanej z wyborem studiów oraz do tego, by odkryć co będzie dla Ciebie najlepsze!

Warsztaty „NIE MAM CZASU CZYLI ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE”
Wiesz, że możesz być bardziej efektywny, efektywna?  Systematyczność sprawia Ci trudność? Obowiązki? Terminy? Dom szkoła, nauka – dużo tego! Podczas warsztatów nauczymy się ustalać priorytety swoich obowiązków, zadań. Jak wyznaczać sobie cele? Jak planować i działać by osiągnąć swój cel? ? Jak się skutecznie organizować? Jak działać teraz i nie odkładać na później? Poprawimy Twoją efektywność!

Warsztaty „PIERWSZE WRAŻENIE ROBI SIĘ TYLKO RAZ!  CZYLI JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ ODBIERAJĄ”
Czy wiesz, że nie tylko „co”, ale też „jak” mówisz przekłada się na to, co możesz osiągnąć? Na warsztatach dowiesz się jak dobrze wypaść – na egzaminie, rozmowie kwalifikacyjnej, negocjacjach, czy randce. To jak się prezentujemy ma olbrzymi wpływ na powodzenie naszych działań, jak i nas samych. Odkryjemy co jest ważne w komunikacji niewerbalnej. Autoprezentacja. 

Warsztaty „KOCHAM SZKOŁĘ! CZYLI JAK SIĘ UCZYĆ?”
Czy wiesz, że kluczem efektywnej nauki jest to jak się za nią zabierzesz!? Sukces można zaprojektować. Poznaj swoje możliwości i mocne strony, zdobądź nowe umiejętności. Warsztaty nauczą Cię jak organizować miejsce nauki, jak zaplanować pracę i rozplanować materiał do opanowania. Jak ustalać priorytety swoim obowiązkom oraz jak planować i działać, by osiągnąć swój cel? ? Wszystko to, by poprawić swoją efektywność w nauce! 

Warsztaty „KIM JESTEM?”
Warsztaty mają na uwadze budowanie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie, która jak wiemy formuje silną osobowość, która pomaga przezwyciężyć niepowodzenia szkolne, czy nawet koleżeńskie. Umiejętności interpersonalne to atrybut w budowaniu relacji, komunikowaniu się doskonałe wyposażenie dla młodego człowieka.

Więcej na stronie https://www.facebook.com/coaching.szkolenia.a4pro

Coaching

Ponadto rekomendujemy coaching. „Ja i moja kariera. Możesz więcej!” to Coaching kariery czyli kolejna propozycja dedykowana dla osób rozpoczynających aktywność zawodową, jak i dla tych, którzy aktywni już są, ale chcą więcej 😉 albo może potrzebują zmian, bo należy mieć na uwadze, że na karierę, aktywność, życiowe zmiany nigdy nie jest za późno! 


Szkoła Języków

A dorosłych zapraszamy na roczne zajęcia języka angielskiego.

Hello!
O edukacji dorosłych pisać by można wiele.  O metodach nauczania jeszcze więcej. Natomiast by efekty nauki angielskiego były już po pierwszych godzinach nauki – to prawdziwe wyzwanie, któremu UWAGA potrafimy sprostać!. Nie znamy bezwysiłkowych metod – przyznajemy od razu, ale jeśli tylko bardzo chcesz się nauczyć angielskiego, masz motywację i poświęcisz regularnie trochę swojego czasu na naukę – z nami sukces masz murowany!

Więcej szczegółów na naszej stronie! 
https://a4angielski.pl/oferta oraz https://a4angielski.pl/oferta/metoda-callana

Wszystko to tworzy MOC PERSPEKTYW.
Zapraszamy, dołącz do nas!

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

07-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook