REKLAMA
REKLAMA

Osobówka uderzyła w drzewo. Na pomoc ruszyli pogranicznicy

W ostatnich dniach funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dwukrotnie udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych.

W sobotę 30 grudnia, funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Czarnej Górnej chor. sztab. SG Henryk Chycki będąc w trakcie służby znalazł się jako pierwszy na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kwaszenina. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby uderzył w drzewo. Chorąży Chycki wyciągnął osoby z dymiącego pojazdu. Przy pomocy innych świadków zdarzenia zabezpieczył miejsce wypadku a następnie wezwał karetkę pogotowia oraz inne służby. Osoby zostały przewiezione od najbliższego szpitala.

14-127865

We wtorek 2 stycznia funkcjonariusz Straży Granicznej z Placówki w Korczowej kpr. SG Jakub Ciapciak jadąc do służb był świadkiem kolizji drogowej dwóch samochodów, którymi podróżowały łącznie 3 osoby. Wypadek miał miejsce w okolicach Radymna. Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do udzielenia pierwszej pomocy uczestnikom kolizji, którzy zakleszczeni w swoich pojazdach nie mogli się z nich wydostać. Przy pomocy innych świadków zdarzenia zabezpieczono teren i wezwano pomoc medyczna oraz inne służby. Ciężko ranni uczestnicy wypadku zostali zabrani do szpitala.

BiOSG

03-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)