REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA PARKOWANIE: Na zielonej trawce i podwójnym miejscu (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Czytelnicy bacznie śledzą sanockie parkingi. Jak wiadomo, z miejscami, gdzie można postawić pojazd, zawsze jest kłopot. Tym razem przypatrujemy się osobówkom, pozostawionym pod marketem i na Sadowej.

 

Zdjęcie zrobione zostało 23 sierpnia pod marketem przy ul. Beksińskiego w Sanoku. Wtedy około godz. 10.00 było naprawdę mało miejsca, a ten człowiek nie zważając na innych, postanowił zaparkować w widoczny sposób – pisze Internauta i nadsyła zdjęcie mercedesa, który zajął dwa miejsca parkingowe.

Tuż obok widać inne samochody, które również zostały pozostawione dosyć niechlujnie.

 

Z kolei na Sadowej kierowca postanowił bezceremonialnie zaparkować na trawce. Co widać na kolejnej fotografii. Po naszej publikacji w sprawie tego konkretnego zdjęcia otrzymaliśmy telefon od właścicielki posesji, która twierdzi, że to jej teren i może urządzać tam parking, a nasza redakcja nie sprawdziła tego prze umieszczeniem fotografii na stronie.

Okazuje się, że prawda leży pośrodku.

Ustalono, że w tym miejscu nie powinno się parkować samochodów. Ta działka w części jest owszem własnością prywatną, ale też w części jest to fragment pasa drogowego, i nie stanowi parkingu – usłyszeliśmy w Wydziale Inwestycji i Remontów Kapitalnych sanockiego magistratu.

 

foto: nadesłane przez czytelników

 

 

 

 

 

27-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook