REKLAMA
REKLAMA

Pijany wjechał w tył fiata. Sprawca odpowie przed sądem

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia, w którym kierujący nissanem najechał na tył fiata. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że sprawca zdarzenia był nietrzeźwy. Za popełnienie czynów niezgodnych z prawem będzie odpowiadał przed sądem.

We wtorek przed godz. 17.30 w Sanoku na ul. Staszica doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby umożliwić im przedostanie się na drugą stronę jezdni. Jadący za nim kierowca nissana nie zachował należytej ostrożności oraz bezpiecznego odstępu i najechał na tył fiata.

Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 53-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Podczas kontroli stanu trzeźwości urządzenia wykazało, że 53-latek ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Drugi uczestnik był trzeźwy.

Sprawca będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyźnie grozi również utrata prawa jazdy.

źródło: KPP Sanok

06-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook