REKLAMA

Pijany wjechał w zaparkowane samochody. W środku było dziecko

PRUSIEK / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym kierujący zjechał z drogi i wjechał w zaparkowane samochody. Okazało się, że nietrzeźwy sprawca zdarzenia w swoim pojeździe przewoził 10-letnie dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Prusiek. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem, 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, przewożąc w samochodzie 10-letnie dziecko zjechał z drogi i uderzył w dwa zaparkowane na mostku przy posesji samochody osobowe. Jeden z nich siłą uderzenia został zepchnięty do rowu. Wewnątrz siedział kierujący.

W wyniku zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Dziecko przebadane przez służby medyczne również zostało zwolnione do miejsca zamieszkania i przekazane pod opiekę krewnych. Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. 31-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pozostali uczestnicy byli trzeźwi.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Nietrzeźwy kierujący za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem.

 

źródło: KPP Sanok

 

foto: archiwum, zdjęcia poglądowe;

09-10-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

..2018-10-09 11:44:06
0 0
za 3 promile powinien iść do więzienia
tak sie bawi tak sie bawi2018-10-09 12:12:11
0 0
pięćSET plus :)
Ot co2018-10-09 12:20:52
0 0
Ty nie masz nawet na loda możesz tylko pociągnąć. z innym popaprańcem. To się zabaw.
kierowca2018-10-09 13:04:28
0 0
Ponoć w internecie krąży filmik jak jedna z osób wiadomego KWW przypina paszkwila na jednego z kandydatów. Nagranie ponoć jest z kamerki samochodowej. Będzie jazda jak to wypłynie przed samymi wyborami...
Do @tak sie bawi tak sie bawi2018-10-09 16:45:13
0 0
Ale pierd**isz, tymi wszystkimi komentarzami że to 500+ itd itd to już się rzygac chce, są ludzie którzy naprawdę tego potrzebują A przez takich jak Ty uja za niedługo dostaną
xxa2018-10-09 21:37:27
0 0
Niesamowita sprawa. Na Powiatowej Konwencji Wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Sanoku wczoraj nie było najważniejszej lokalnej telewizji i portalu esanok. Jestem zdumiony. Kto to załatwił? Wiem kto? Porozmawiamy o tym po wyborach. Przyczyna jest jedna. Konwencję prowadził przewodniczący Zarządu Powiatowego PiS-u w powiecie sanockim pan Kazimierz Węgrzyn. Nikt nie będzie dyktował warunków, tzw. zjednoczona prawica musi zrozumieć, że jest "Prawo i Sprawiedliwość" i "Solidarna Polska". Niech nikt nikomu nie mąci w głowie, iż istnieje taki twór, jak "zjednoczona prawica". Prawo i Sprawiedliwość poparło Ernesta Nowaka na burmistrza Zagórza. Pan Piotr Uruski, poseł na Sejm RP, poparł pana Tomasza Święcha. Zwykła zagrywka? Kto po czyjej jest naprawdę stronie? Pan Robert Pieszczoch popiera jednych i drugich. Kto jest zainteresowany, niechaj prześledzi karierę polityczną tego Pana.
cen2018-10-09 22:37:50
0 0
Szczęście w nieszczęściu. Nic więcej nie będę pisał .