REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Przegrywamy z Igloopolem Dębica

Przeczytaj relację tekstową z wczorajszego spotkania pomiędzy Igloopolem Dębica a Geo-Eko Wiki Ekoball-em Stalą Sanok. 

Godz. 11:00, zaczynamy mecz.

20 minut spotkania za nami. 0-0. Piłkarze badają się wzajemnie, każdy czeka na błąd przeciwnika. Piotrek Krzanowski broni z mocno świecącym w oczy światłem. W drugiej połowie to nam będzie łatwiej.

Pierwsza odsłona zakończona. Mecz bardzo statyczny, bez sytuacji podbramkowych, wręcz brzydki. Bezbramkowy rezultat zatem w takiej sytuacji nie dziwi nikogo. Czekamy na lepszą drugą część meczu.

Niestety w 30 minucie dochodzi do zamieszania na stadionie wśród kibiców, zanim dotarli kibice Ekoballu Stali Sanok. Przez owe zamieszki, kibice z Sanoka nie zostają wpuszczeni na obiekt.

Druga połowa rozpoczęta (12:10). Nasi bez zmian personalnych.

55 minut gry za nami. Obraz gry nie ulega zmianie.

W końcu coś drgnęło… Mamy trzy okazje w ciągu kilku minut. Najpierw Ząbkiewiczowi niewiele zabrakło by wyjść sam na sam… Wpadł w pole karne, lecz został skutecznie zablokowany przez obrońcę.

Chwilę później dwa rzuty wolne z okolicy szesnastu metrów. Kotłowało się w polu bramkowym, lecz nikt nie dostawił głowy lub nogi…

Międzyczasie żółte kartki dla Jaklika i Ząbkiewicza…

Jest nadzieja jednak i widoki na to, że coś ruszy. Na to bardzo liczymy…

Do końca meczu 25 minut.

Świetna kontra, Słysz dopada piłkę przed linią końcową, zagrywa, jednak bramkarz gospodarzy opuszczając swoją świątynię, zażegnał niebezpieczeństwo. To była sytuacja na otworzenie wyniku…

69 min. Pierwsza zmiana. Damian Niemczyk wchodzi na plac gry. Mecz zakończył już Krystian Jaklik.

72 min. Pada bramka, ale dla gospodarzy. Stały fragment gry – rzut wolny – z bocznej strefy boiska. Do dośrodkowania dochodzi piłkarz Igloopolu, i przy dość biernej postawie defensywy, tracimy gola po strzale głową… 1-0.

73 min. Rzut karny. Praktycznie w „żadnej” sytuacji, ale faul był. Żółta kartka dla Słysza. Strzał pod poprzeczkę, 2-0.

79 min. Dawid Gąsior zmienia Konrada Kaczmarskiego.

83 min. Dawid Posadzki wchodzi za Rafała Domaradzkiego.

85 min. Dominik Pielech zmienia Szymona Słysza.

3 minuty doliczone do nominalnego czasu gry, tylko czy nie oddając strzału na bramkę przez 90 minut, można mieć jakąś nadzieję? Będzie to niezwykle trudne…

Koniec spotkania. Przegrywamy 2-0 po bardzo słabej grze. Szkoda, bo Igloopol nic wielkiego nie pokazał. Dwie tzw. „głupie bramki” w przeciągu dwóch minut ustawiają mecz… Okazja do rehabilitacji jednak już za tydzień. Gramy w Ropczycach. Liczymy na dobre zakończenie roku.

Skład: 1. Krzanowski – 15. Kaczmarski, 5.Adamiak, 22. Kokoć, 37. Słysz – 23. Tabisz, 20. Jaklik, 16. Lorenc, 2. Ząbkiewicz, 14. Domaradzki – 11. Sobolak

relacja live: KS Ekoball

foto: Tomasz Sowa /archiwum eSanok.pl

18-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)