PIŁKARSKA WIELKA SOBOTA: Przełom Besko nadal liderem. Stal Sanok przegrywa z Izolatorem (ZDJĘCIA / VIDEO)

02-04-2018

www.tvPiłka.pl : Piłkarze Przełomu Besko spędzą święta w wyśmienitych nastrojach. Po wygranej na wyjeździe z Iskrą Przysietnica nadal przewodzą w tabeli Klasy okręgowej. Nad drugim w tabeli Partyzantem Targowiska, który pokonał Iwonkę Iwonicz mają pięć punktów przewagi. W IV lidze Ekoball Sanok przegrał z Izolatorem Boguchwała 2:4. Cenne zwycięstwo z Niska wywiozła ekipa z Pisarowiec.

Wydarzeniem świątecznej kolejki w IV lidze grupy podkarpackiej było spotkanie Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – Izolator Boguchwała
Mecz rozegrano na stadionie w Bykowcach. Sanoczanie skazywani na porażkę nie położyli się przed bardziej utytułowanym przeciwnikiem, choć już w pierwszej minucie stracili bramkę po uderzeniu głową Michała Głowacza. 15 minut później podwyższył Łukasz Szczoczarz. Minutę później odpowiedziała Stal. Na listę strzelców wpisał się Jakub Ząbkiewicz. Niestety w 20. minucie po faulu Krzanowskiego sędzia wskazał na „wapno”. Skutecznym egzekutorem okazał się Szczoczarz. Stal przed końcem pierwszej połowy zdobywa gola kontaktowego. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę w siatce umieścił Bartek Sieradzki. Niestety w drugiej połowie Izolator trafia kolejny raz i jest po meczu.

Cenne zwycięstwo z Niska wywieźli zawodnicy LKS Pisarowce
Zapewnił to w 51 minucie Adamiak. Dzięki wygranej LKS awansował na trzecie miejsce w tabeli. Na czele Sokół Sieniawa, który w tej kolejce pauzował. Na drugim Polonia Przemyśl z takim samym dorobkiem punktowym, co lider (37p).

Za tydzień Pisarowce podejmują Błękitnych Ropczyce a Sanok jedzie do Przemyśla

W Klasie O rozegrano komplet meczy
Najwięcej bramek padło w Grabówce. Miejscowi przegrali z LKS Tarnawa 2:5. O jednego gola mniej zobaczyli kibice w Korczynie. Kotwica pewnie wygrała z Polonią 5:1. Sześć bramek padło też w Dukli. Przełęcz zremisowała z Gaudium Łężyny 3:3. Na czele tabeli Besko przed Partyzantem i Kotwicą Korczyna. W następnej kolejce najciekawiej zapowiada się spotkanie lidera z Beska ze Startem Rymanów.

W najbliższy weekend o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne na boiska wybiegną piłkarze w Klasie A.

Nafta Jedlicze 1-2 Markiewicza Krosno

Fotorelacja Tomasza Sowy z meczu Ekoball Sanok 2-4 Izolator Boguchwała zobacz VIDEO