REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Ekoball Stal Sanok podejmuje Przełom Besko

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kolejny piłkarski weekend przed nami. Nie zabraknie emocji na wszystkich szczeblach. Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok podejmuje Przełom Besko. W okręgówce Gimball Tarnawa gra z Bieszczadami Ustrzyki Dolne.

8. kolejka / IV liga podkarpacka:

15 września 2018 (sobota):

Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna godz. 11:00
Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów godz. 16:00
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno godz. 16:00
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno godz. 16:00
Sokół Nisko – KS Wiązownica godz. 16:30
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk godz. 16:30
Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok – Przełom Besko godz. 17:00
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy godz. 15:00


7. kolejka / klasa okręgowa – Krosno:

15 września 2018 (sobota):

Iwonka Iwonicz – Kotwica Korczyna godz. 15:30
Przełęcz Dukla – Ostoja Kołaczyce godz. 16:00
Nafta Jedlicze – Czarni 1910 Jasło godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Zamczysko Odrzykoń godz. 17:00
Polonia Kopytowa – Wisłok Sieniawa godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Gimball Tarnawa – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 15:00
Tempo Nienaszów – Start Rymanów godz. 15:30
Iskra Przysietnica – Partyzant Targowiska godz. 15:30


5. kolejka / klasa A – Krosno 1:

15 września 2018 (sobota):

Victoria Pakoszówka – Remix Niebieszczany godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Juventus Poraż – Orzeł Bażanówka godz. 13:00
Cosmos Nowotaniec – Sanovia Lesko godz. 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska – LKS Zarszyn godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – LKS Pisarowce godz. 16:30
Szarotka Nowosielce – Bukowianka Bukowsko godz. 16:30
LKS Długie – Szarotka Uherce godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 1:

16 września 2018 (niedziela):

Pionier Średnia Wieś – LKS Czaszyn godz. 13:00
Zalew Myczkowce – LKS Tyrawa Wołoska godz. 13:00
Lotnik Ustjanowa – Otryt Lutowiska godz. 13:00
Gabry Łukowe – Osława Zagórz godz. 15:00
Nelson Polańczyk – LKS Górzanka godz. 16:30
LKS Olszanica – Bieszczady Jankowce godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 2:

16 września 2018 (niedziela):

LKS Płowce/Stróże Małe – Górnik Strachocina godz. 11:00
Orkan MarkowcePogórze Srogów Górny godz. 13:00
LKS Odrzechowa – LKS Milcza godz. 13:00
Orion Pielnia – Florian Rymanów Zdrój godz. 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki – ULKS Czerteż godz. 16:30
LKS Głębokie – Victoria II Pakoszówka godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 3:

16 września 2018 (niedziela):

LKS Trześniów – JKS Jasionów godz. 11:00
Sokół Domaradz – LKS Golcowa godz. 11:00
Victoria Niebocko – Jutrzenka Jaćmierz godz. 13:00
LKS Wzdów – LKS Hłudno godz. 13:00
LKS Górki – Orły Jabłonka godz. 15:00
Zryw Dydnia – San Nozdrzec godz. 16:30

13-09-2018




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.