REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Ekoball Stal Sanok podejmuje Przełom Besko

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kolejny piłkarski weekend przed nami. Nie zabraknie emocji na wszystkich szczeblach. Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok podejmuje Przełom Besko. W okręgówce Gimball Tarnawa gra z Bieszczadami Ustrzyki Dolne.

8. kolejka / IV liga podkarpacka:

15 września 2018 (sobota):

Polonia Przemyśl – Sokół Kolbuszowa Dolna godz. 11:00
Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów godz. 16:00
JKS 1909 Jarosław – Rzemieślnik Pilzno godz. 16:00
Wisłoka Dębica – Karpaty Krosno godz. 16:00
Sokół Nisko – KS Wiązownica godz. 16:30
Igloopol Dębica – Orzeł Przeworsk godz. 16:30
Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok – Przełom Besko godz. 17:00
Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Wisłok Wiśniowa – Piast Tuczempy godz. 15:00


7. kolejka / klasa okręgowa – Krosno:

15 września 2018 (sobota):

Iwonka Iwonicz – Kotwica Korczyna godz. 15:30
Przełęcz Dukla – Ostoja Kołaczyce godz. 16:00
Nafta Jedlicze – Czarni 1910 Jasło godz. 16:30
Markiewicza Krosno – Zamczysko Odrzykoń godz. 17:00
Polonia Kopytowa – Wisłok Sieniawa godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Gimball Tarnawa – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 15:00
Tempo Nienaszów – Start Rymanów godz. 15:30
Iskra Przysietnica – Partyzant Targowiska godz. 15:30


5. kolejka / klasa A – Krosno 1:

15 września 2018 (sobota):

Victoria Pakoszówka – Remix Niebieszczany godz. 17:00

16 września 2018 (niedziela):

Juventus Poraż – Orzeł Bażanówka godz. 13:00
Cosmos Nowotaniec – Sanovia Lesko godz. 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska – LKS Zarszyn godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – LKS Pisarowce godz. 16:30
Szarotka Nowosielce – Bukowianka Bukowsko godz. 16:30
LKS Długie – Szarotka Uherce godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 1:

16 września 2018 (niedziela):

Pionier Średnia Wieś – LKS Czaszyn godz. 13:00
Zalew Myczkowce – LKS Tyrawa Wołoska godz. 13:00
Lotnik Ustjanowa – Otryt Lutowiska godz. 13:00
Gabry Łukowe – Osława Zagórz godz. 15:00
Nelson Polańczyk – LKS Górzanka godz. 16:30
LKS Olszanica – Bieszczady Jankowce godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 2:

16 września 2018 (niedziela):

LKS Płowce/Stróże Małe – Górnik Strachocina godz. 11:00
Orkan MarkowcePogórze Srogów Górny godz. 13:00
LKS Odrzechowa – LKS Milcza godz. 13:00
Orion Pielnia – Florian Rymanów Zdrój godz. 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki – ULKS Czerteż godz. 16:30
LKS Głębokie – Victoria II Pakoszówka godz. 16:30


5. kolejka / klasa B – Krosno 3:

16 września 2018 (niedziela):

LKS Trześniów – JKS Jasionów godz. 11:00
Sokół Domaradz – LKS Golcowa godz. 11:00
Victoria Niebocko – Jutrzenka Jaćmierz godz. 13:00
LKS Wzdów – LKS Hłudno godz. 13:00
LKS Górki – Orły Jabłonka godz. 15:00
Zryw Dydnia – San Nozdrzec godz. 16:30

13-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)