REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Ważny mecz Ekoball-u Stali z sąsiadem w tabeli. Wiki Sport Centrum podejmuje lidera

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Ciekawie zapowiada się najbliższa kolejka rozgrywek piłkarskich w regionie. Geo-Eko Ekoball Stal Sanok gra na wyjeździe z sąsiadem w tabeli, KS Wiązownicą. Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce podejmuje zespół Sokoła Sieniawa, zdecydowanego lidera IV ligi.

IV liga podkarpacka / 30. kolejka:

26 maja 2018 (sobota):

Błękitni Ropczyce – Sokół Nisko godz. 11:00
Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce – Sokół Sieniawa godz. 16:00
Unia Nowa Sarzyna – Piast Tuczempy godz. 17:00
Rzemieślnik Pilzno – Głogovia Głogów Małopolski godz. 17:00
Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała godz. 17:00

27 maja 2018 (niedziela):

KS Wiązownica – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 17:00
Granica Stubno – Wisłoka Dębica godz. 17:00
Wisłok Wiśniowa – Polonia Przemyśl godz. 17:00

Pauza: Wisłok Strzyżów

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl


Klasa okręgowa – Krosno / 25. kolejka:

26 maja 2018 (sobota):

Nafta Jedlicze – Przełom Besko godz. 13:00

27 maja 2018 (niedziela):

Kotwica Korczyna – Iskra Przysietnica godz. 13:00
Grabowianka Grabówka – Start Rymanów godz. 15:00
LKS Tarnawa – Gaudium Łężyny godz. 15:00
Polonia Kopytowa – Iwonka Iwonicz godz. 15:00
Partyzant Targowiska – Ostoja Kołaczyce godz. 15:30
Markiewicza Krosno – LKS Skołyszyn godz. 16:30
Przełęcz Dukla – Czarni 1910 Jasło godz. 16:30


Klasa A – Krosno 1 / 22. kolejka:

27 maja 2018 (niedziela):

Szarotka Uherce – Sanovia Lesko godz. 16:30
Orkan Markowce – LKS Zarszyn godz. 13:00
Jawornik Czarna – Orzeł Bażanówka godz. 15:00
LKS Górki – LKS II Pisarowce godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko – Bieszczady Ustrzyki Dolne godz. 15:00
Szarotka Nowosielce – LKS Długie godz. 16:30
Szarotka Uherce – Sanovia Lesko godz. 16:30
Lotniarz Bezmiechowa – Victoria Pakoszówka godz. 16:30


Klasa B – Krosno 1 / 20. kolejka:

27 maja 2018 (niedziela):

Pionier Średnia Wieś – LKS Olszanica godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Osława Zagórz godz. 13:00
LKS Czaszyn – Remix Niebieszczany godz. 13:00
Nelson Polańczyk – LKS Tyrawa Wołoska godz. 16:30
Gabry Łukowe – LKS Górzanka godz. 16:30
Bieszczady Jankowce – Juventus Poraż godz. 17:00


Klasa B – Krosno 2 / 20. kolejka:

27 maja 2018 (niedziela):

Pionier Średnia Wieś – LKS Olszanica godz. 13:00
Zalew Myczkowce – Osława Zagórz godz. 13:00
LKS Czaszyn – Remix Niebieszczany godz. 13:00
Nelson Polańczyk – LKS Tyrawa Wołoska godz. 16:30
Gabry Łukowe – LKS Górzanka godz. 16:30
Bieszczady Jankowce – Juventus Poraż godz. 17:00

25-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)