REKLAMA

Poważne utrudnienia w ruchu na granicy polsko-ukraińskiej

PODKARPACIE. Jak czytamy w komunikacie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, z uwagi na blokady dróg dojazdowych po stronie ukraińskiej nastąpiło czasowe wstrzymanie ruchu na granicy polsko-ukraińskiej.

Trwa protest po stronie naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińcy, którzy posiadają auta na zagranicznych numerach rejestracyjnych zablokowali w niedzielę drogi dojazdowe do przejść granicznych z Polską – poinformowała Państwowa Straż Graniczna Ukrainy. Protestują w związku z zaostrzeniem prawa o przywożeniu na Ukrainę samochodów zarejestrowanych w innych krajach.

koren
źródło: Pixabay

Zablokowane są drogi do przejść granicznych z Polską w dwóch obwodach: wołyńskim i lwowskim. Nieprzejezdne jest również przejście na granicy między Ukrainą i Słowacją. Uczestnicy akcji protestacyjnej chodzą po pasach dla pieszych w tę i z powrotem – informuje BOSG.

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej apeluje o bieżące śledzenie komunikatów. Na oficjalnej stronie BOSG czytamy: „Informujemy podróżnych, że na wszystkich przejściach granicznych województwa Podkarpackiego: Korczowa – Krakowiec, Budomierz – Hruszew, Medyka – Szeginie i Krościenko – Smolnica nastąpiło wstrzymanie odpraw granicznych ze względu na trwające po ukraińskiej stronie blokady dróg dojazdowych”.

Więcej informacji już niebawem. Poinformujemy Państwa o przywróceniu drożności przejść granicznych.

źródło: www.bieszczadzki.strazgraniczna.pl

25-11-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

..2018-11-25 21:11:39
0 0
Którzyy
Kola2018-11-26 06:35:01
0 0
Na Ukrainie wojna, Rusy leją chachłów po ryjach a ci blokują granicę. Dlaczego nie walczą o swój kraj, tylko urządzaja cyrki na granicach. Niech blokują.
antyua2018-11-26 07:04:14
0 0
@Kola upaińcy to tak głupi naród że bez pańskiej ręki sami się wykończą. Oni są nauczeni że ktoś im musi pokazać i powiedzieć. Widzisz, tak chcieli mieć swoje pseudo-państwo, a co tam zrobili? Smród, bród i ubóstwo. Jak dla mnie to mogą tam sobie stać jeszcze 200 lat, im mniej upaińców w Polsce tym lepiej.
Wasyl2018-11-26 08:00:23
0 0
Za zamieszaniem na Ukrainie stoją Amerykanie tak samo jak w Syrii, ten sam scenariusz
EWA2018-11-26 08:03:09
0 0
Pytanie kiedy WOT zostanie wykorzystany do rozpętana czegoś w Polsce
AndrzejW2018-11-26 08:31:41
0 0
Pożytecznych idiotów jak widać powyżej nie brakuje.
Wypocinki2018-11-26 08:43:43
0 0
@antyua uwaga, ale w Polsce wcale nie jest lepiej. Polacy bez pańskiej ręki też sobie nie radzą. Jedna partia powie Me, druga Ce a trzecia Kukuryku i już potrafimy się tylko kłócić. Mało tego- kłócić się do tego stopnia że ci co stoją przy innych partiach to nie Polacy. Myślę że wojna domowa mogłaby trwać u nas w najlepsze. Po za tym patrz Ukraińca nie stać na nowe auto, a wielki przyjaciel narodu pokonujący złego ruska co mordował na majdanie podnosi im cła i mówi ze do dla ich dobra. Polaka też nie stać na nowy samochód, a co by było gdyby dla ratowania budżetu zrobili to co na Ukrainie? No cóż, aż tak się nie różnimy... Wszak najważniejsze jest zwiększanie przychodu i minimalizacja kosztów...
SeBa2018-11-26 09:16:54
0 0
Na Ukrainie ma byc wprowadzony stan wojenny. Ruskiim kacapom znów mało i rozbijają się o więcej
do seba2018-11-26 09:52:52
0 0
banderowcy wpłyneli na rosyjskie wody terytorialne i rosjanie sie bronią. walcman poroch chce znowu wywołać wojne bo to przedłuży jego władze i tej bandy oligarchów żydowskich a wy wierzycie że to taka bidna upadlina i broni nas przed ruskimi