REKLAMA
REKLAMA

Podkomisarz Mariusz Zając I zastępcą komendanta sanockiej policji (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 22 listopada podczas narady służbowej odbyło się wręczenie rozkazu o powołaniu podkom. Mariusza Zająca na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Będzie on nadzorował pracę wydziału kryminalnego.


W budynku sanockiej komendy odbyła się narada, na której Komendant Powiatowy Policji w Sanoku nadkom. Krzysztof Łopuszański, w obecności policjantów i pracowników sanockiej jednostki, odczytał rozkaz o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta – podkom. Mariusza Zająca. Do jego zadań należy nadzorowanie pionu kryminalnego.

Podkomisarz Mariusz Zając jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 12 lat. Pracował w wydziale dochodzeniowo-śledczym i w wydziale prewencji przemyskiej komendy Policji. Ostatnio zajmował stanowisko dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma 39 lat, jest żonaty, ma troje dzieci. W czasie wolnym od pracy chodzi na siłownię lub czyta książki z dziedziny psychologii. Jest studentem psychologii o specjalności klinicznej na UMCS w Lublinie.

KPP Sanok

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)