REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

Podkomisarz Mariusz Zając I zastępcą komendanta sanockiej policji (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 22 listopada podczas narady służbowej odbyło się wręczenie rozkazu o powołaniu podkom. Mariusza Zająca na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Będzie on nadzorował pracę wydziału kryminalnego.


W budynku sanockiej komendy odbyła się narada, na której Komendant Powiatowy Policji w Sanoku nadkom. Krzysztof Łopuszański, w obecności policjantów i pracowników sanockiej jednostki, odczytał rozkaz o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta – podkom. Mariusza Zająca. Do jego zadań należy nadzorowanie pionu kryminalnego.

Podkomisarz Mariusz Zając jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 12 lat. Pracował w wydziale dochodzeniowo-śledczym i w wydziale prewencji przemyskiej komendy Policji. Ostatnio zajmował stanowisko dyżurnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma 39 lat, jest żonaty, ma troje dzieci. W czasie wolnym od pracy chodzi na siłownię lub czyta książki z dziedziny psychologii. Jest studentem psychologii o specjalności klinicznej na UMCS w Lublinie.

KPP Sanok

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.