REKLAMA
REKLAMA

Podrobił dowód rejestracyjny aby wyjechać Jaguarem na Ukrainę

W niedzielę 18 lutego, 57– letni Ukrainiec próbował wyjechać z terytorium Polski Jaguarem S – Type. Do kontroli granicznej przedstawił dowód rejestracyjny, który jak się okazało był podrobiony. Dokument został zatrzymany, mężczyźnie uniemożliwiono dalszą podróż na Ukrainę.

14-130869

Jak ustalili funkcjonariusze SG, Jaguar S – Type prawdopodobnie został zakupiony na współwłasność z obywatelem Polski – mieszkańcem powiatu jarosławskiego. Fakt ten nie został jednak zgłoszony w urzędzie. Aby  opuścić terytorium Polski , obywatel Ukrainy podrobił w dowodzie rejestracyjnym pieczęcie urzędowe, świadczące o tym, że jest jego współwłaścicielem. Ukrainiec został zatrzymany wraz z pojazdem. Sprawę przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

W miniony weekend zatrzymano dodatkowo jeszcze dwa fałszywe dowody rejestracyjne – oba na przejściu granicznym w Krościenku, jeden na przyczepę a drugi na samochód osobowy. Mężczyźni  – obywatele Ukrainy usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa posługiwania się fałszywymi dokumentami. Dalsze czynności tych sprawach prowadzą funkcjonariusze SG z Krościenka.

dav

BiOSG

19-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)