REKLAMA
REKLAMA

Podrobił dowód rejestracyjny aby wyjechać Jaguarem na Ukrainę

W niedzielę 18 lutego, 57– letni Ukrainiec próbował wyjechać z terytorium Polski Jaguarem S – Type. Do kontroli granicznej przedstawił dowód rejestracyjny, który jak się okazało był podrobiony. Dokument został zatrzymany, mężczyźnie uniemożliwiono dalszą podróż na Ukrainę.

14-130869

Jak ustalili funkcjonariusze SG, Jaguar S – Type prawdopodobnie został zakupiony na współwłasność z obywatelem Polski – mieszkańcem powiatu jarosławskiego. Fakt ten nie został jednak zgłoszony w urzędzie. Aby  opuścić terytorium Polski , obywatel Ukrainy podrobił w dowodzie rejestracyjnym pieczęcie urzędowe, świadczące o tym, że jest jego współwłaścicielem. Ukrainiec został zatrzymany wraz z pojazdem. Sprawę przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

W miniony weekend zatrzymano dodatkowo jeszcze dwa fałszywe dowody rejestracyjne – oba na przejściu granicznym w Krościenku, jeden na przyczepę a drugi na samochód osobowy. Mężczyźni  – obywatele Ukrainy usłyszeli zarzut popełnienia przestępstwa posługiwania się fałszywymi dokumentami. Dalsze czynności tych sprawach prowadzą funkcjonariusze SG z Krościenka.

dav

BiOSG

19-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)