REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Kierowca fiata „wbił się” w barierkę (ZDJĘCIA)

HACZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Haczowie. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 70-letni kierowca fiata i jego 58-letni pasażer. Mężczyźni trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10, w Haczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem jechał drogą powiatową prowadzącą z Haczowa w kierunku Trześniowa. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w barierę ochronną. Siła uderzenia była tak duża, że jego samochód praktycznie się w nią wbił.

Wskutek tego zderzenia obrażeń doznał kierujący fiatem i jego pasażer. Poszkodowanego 70-letniego mieszkańca gminy Haczów przewieziono karetką pogotowia do szpitala. Natomiast jego pasażer, 58-letni mieszkaniec tej samej gminy, przetransportowany został śmigłowcem Pogotowia Lotniczego. Policjanci ustalili, że kierowca fiata był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego wypadku.

 

KPP Brzozów

26-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)