REKLAMA
REKLAMA

Powitanie zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku. Kom. Grzegorz Stachyra będzie nadzorował Wydział Kryminalny

SANOK / PODKARPACIE. Podczas narady służbowej odbyło się uroczyste wprowadzenie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku (11 bm.), którym został kom. Grzegorz Stachyra. Będzie nadzorował Wydział Kryminalny.

Wczoraj (11 bm.) w budynku sanockiej komendy odbyła się narada, na której Komendant Powiatowy Policji w Sanoku mł. insp. Andrzej Stępień wraz z  zastępcą podkom. Tomaszem Balawajdrem uroczyście powitał kom. Grzegorza Stachyrę. Uroczystość odbyła się w obecności policjantów i pracowników cywilnych sanockiej jednostki.

303-150322

Komisarz Grzegorz Stachyra jest absolwentem Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od ponad 21  lat. Pracował w Wydziale Prewencji i Wydziale Kryminalnym leskiej komendy Policji. Poprzednio pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lesku. Ma 41 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci. Jego zainteresowania związane są z łowiectwem i sportem.

303-150323

KPP Sanok

12-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)