REKLAMA
REKLAMA

Powstało stowarzyszenie Przyjazna Gmina Brzozów (FOTO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Mieszkańcy gminy Brzozów wraz z lokalnymi przedsiębiorcami w ubiegłym miesiącu powołali stowarzyszenie Przyjazna Gmina Brzozów. Jest to inicjatywa grupy osób, które chcą pracować na rzecz rozwoju naszej gminy. Ich celem jest integrowanie różnych grup społecznych oraz wspólne prowadzenie działań sprzyjających promocji naszej Małej Ojczyzny. Prezesem stowarzyszenia została Magdalena Kuźniar.

 – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, pragnę mieć swój udział w tworzeniu inicjatyw integrujących lokalną społeczność. Wyrażam nadzieję, że poprzez nasze stowarzyszenie dotrzemy do wielu osób, które podobnie jak my, chcą mieć swój udział w życiu publicznym miasta i gminy, czyniąc Brzozów atrakcyjnym miejscem wypoczynku i rekreacji o wysokim standardzie życia i rozwoju – zaznacza Magdalena Kuźniar, prezes stowarzyszenia Przyjazna Gmina Brzozów.

1_15

Chcemy zaangażować aktywne grupy społeczne  i zaktywizować je  do działania. Chcemy  zaprosić do działania lokalnych małych przedsiębiorców i  pomóc im w promocji ich produktów i korzystaniu ze wspólnych narzędzi marketingowych. Dzięki takim działaniom będziemy promować nasze miasto i gminę Brzozów. Wspólnym celem jest poprawa atrakcyjności turystycznej gminy Brzozów i przyciągnięcie do miasta osób z poza regionu. Chcemy, aby mieli oni powód by zjechać z obwodnicy i zatrzymać się w Brzozowie – mówi Artur Lisowski, wiceprezes stowarzyszenia Przyjazna Gmina Brzozów, lokalny przedsiębiorca

3_5

Działając na lokalnym rynku jako przedsiębiorca, od dłuższego czasu  wspierałem miejscowe inicjatywy. Ostatnio jednak spotkałem się z pomysłem z jakim wyszli moi pracownicy oraz mieszkańcy gminy Brzozów, aby  skoordynować inicjatywy lokalnych grup społecznych na gruncie gminnym  i stworzyć stowarzyszenie, które będzie się zajmowało takimi sprawami. Ten pomysł bardzo mi się spodobał. Jestem przekonany, że pozwoli nam on realizować ciekawe inicjatywy społeczne, stworzyć interesujące formy wsparcia przedsiębiorczości oraz przyczynić się do promowania lokalnych produktów – podkreśla Tomasz Bocheński, sekretarz stowarzyszenia Przyjazna Gmina Brzozów.

2_8

 – Jestem zdania, że do tej pory jednak  brakowało w Brzozowie wydarzeń skierowanych dla rodzin, a w szczególności dla dzieci. Właśnie dlatego zaangażowałem się w tworzenie naszego stowarzyszenia. Uważam, że wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego – twierdzi Karol Szmyd, skarbnik stowarzyszenia Przyjazna Gmina Brzozów.

4_4

Wkrótce więcej informacji na temat stowarzyszenia Przyjazna Gmina Brzozów.

źródło: Brzozów24.pl

20-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook