REKLAMA
REKLAMA

Przed II turą wyborów. Wybierz sprawdzoną i doświadczoną ekipę

Szanowni Wyborcy!
Sanoczanie!

Zanim podejmiemy decyzję, kogo wybrać do zarządzania naszym miastem na najbliższe 5 lat, zachęcamy do pozostawienia na boku, choć na chwilę, kwestii personalnych i związanych z tym emocji.

Drodzy Sanoczanie! Ważniejsza od personalnych sporów jest wizja rozwoju miasta i realne możliwości jej realizacji. Co chcemy zrobić dla poprawiania warunków życia mieszkańców.

Choć dużo zostało już zrobione, wiele jeszcze przed nami – chociażby kilometry nawierzchni dróg miejskich i chodników. Przy ograniczonych stosunkowo możliwościach budżetowych, jakimi dysponuje nasze miasto, kluczowe są tu środki zewnętrzne, a rządząca w kraju i na Podkarpaciu formacja polityczna wielokrotnie w ostatnich dniach deklarowała w tym względzie swoje wsparcie dla Sanoka. Ale – czy chcemy tego, czy nie – zawsze korzystnym dla Sanoka było, kiedy władze lokalne mogły korzystać ze szczególnego wsparcia na szczeblu wojewódzkim i rządowym.

Prawo i Sprawiedliwość już dziś może zapewnić sanoczanom stabilne i sprawdzone w wielu dziedzinach (chociażby oświata czy opieka przedszkolna) zarządzanie, dysponujemy doświadczoną ekipą radnych i większością w Radzie Miasta. Przez najbliższe 5 lat mamy też zapewnioną życzliwość ze strony władz wojewódzkich w realizacji projektów infrastrukturalnych.

Szanując naszych konkurentów, prosimy o oddanie głosu na przedstawiciela Prawa i Sprawiedliwości Tadeusza Pióro. Sanoka po prostu nie stać na pójście w nieznane. Ze swojej strony gwarantujemy, że w Radzie Miasta każdy dobry projekt, niezależnie od kogo pochodzi, będzie brany pod uwagę.

Wybierając naszego kandydata do zarządzania Sanokiem, wybieramy sprawdzoną i doświadczoną ekipę oraz 5 lat dynamicznego rozwoju naszego miasta.

Radni Prawa i Sprawiedliwości
wybrani do Rady Miasta Sanoka na lata 2018-2023

materiały nadesłane
artykuł sponsorowany

31-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook