REKLAMA

Przedszkolaki z „dwójki” wysyłają listy do chorych dzieci (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tuż po feriach zimowych dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2 w Sanoku przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”.

Akcja polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Jej ideą jest niesienie małym pacjentom wsparcia psychicznego w walce i zmaganiach z chorobą. Przy pomocy swoich rodziców i nauczycieli przedszkolaki przygotowały listy i obrazki, które zostały wysłane do Pawełka i Nikoli. Podziwiamy wszystkich „małych wojowników” za walkę z chorobą, odwagę w pokonywaniu bólu i cierpliwość. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zredagowaniu listów.

WP_20150114_06_40_53_Pro

WP_20180223_12_30_37_Pro

WP_20180223_12_40_04_Pro

materiały nadesłane

09-03-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Eko myśli2018-03-09 12:47:37
0 0
dzieci z w szkołach i przedszkolach powinny jeść ekologiczną żywność i uczyć się co jeść a czego nie jeść aby być zdrowym. Powinna być lekcja na której powinno się uczyć dlaczego pasteryzowane mleko jest zabójcze dla zdrowia, dlaczego cola jest niezdrowa, dlaczego pszenica opryskiwana randapem(szkodliwy zabójca w ogrodzie i na polu) i innymi szkodliwymi opryskami jest nie zdrowa itd Wtedy miało by to sens bo dzieci dowiedziały by się co robić aby nie chorować i że jest związek miedzy jedzeniem syfu ze sklepów z tym że się choruje