REKLAMA
REKLAMA

RUSZYŁO GŁOSOWANIE! Przedszkolaki z Sanoka mają szansę na nowy, efektowny plac zabaw! Potrzebne Wasze głosy! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Już 11 maja startujemy w konkursie Podwórka Talentów NIVEA 2018 – do rozdania 20 podwórek! W tym roku próbę podjęcia walki o nowe podwórko, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2 w Sanoku.  Jeśli wygramy, podwórko talentów Nivea będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom.

AKTUALIZACJA

Głosujmy na Sanok w konkursie „Podwórka Talentów NIVEA”

Po pierwszym podliczeniu głosów Sanok znajduje się na pierwszej pozycji rankingu z liczbą 66 głosów. Tuż za nami Oława z liczbą 25 głosów. Startujący w konkursie zaszeregowywani są w trzech kategoriach:

1. Do 20 tyś. mieszkańców – startuje 251 miejscowości,
2. Od 20 do 60 tyś. mieszkańców – startuje 47 miejscowości,
3. Powyżej  60 tyś. mieszkańców – startuje 74 miejscowości.

Sanok  współzawodniczy więc z 46 miejscowościami.  Nie odpuszczajmy. Głosujmy codziennie do 21 czerwca i pokażmy, że potrafimy wygrać!


Już od 11 maja startujemy z głosowaniem, które będzie trwało do 21 czerwca, a więc przez 42 dni. Zeszłoroczna edycja pokazała, że wśród zwycięzców z całej Polski, znalazły się placówki, które uzyskały pomiędzy 59 660, a 36 503 głosów. Sanok, oddając  około 1430 głosów dziennie, jest w stanie uzyskać ponad 60 000 głosów.

TO DA SIĘ ZROBIĆ!

Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi, że jako społeczność Gminy Miasta Sanoka potrafimy zjednoczyć się we wspólnej sprawie i wygrać.

TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA!

Już teraz zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl, aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych, bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie Nivea, wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Dokładny regulamin głosowania pojawi się w dniu jego rozpoczęcia.

LICZYMY NA CIEBIE!

Zobacz jak przedszkolaki rozwijają swoje talenty w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 2 w Sanoku.

Film ten daje nam dodatkową szansę na wygraną poprzez możliwość wyboru przez Jury konkursu.

(Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panom: Tomaszowi Sokołowskiemu i Adamowi Zoszakowi)

DO ZOBACZENIA NA NOWYM PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA W SANOKU :)

źródło: materiały nadesłane

film: Adam Zoszak

14-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)