REKLAMA
REKLAMA

RUSZYŁO GŁOSOWANIE! Przedszkolaki z Sanoka mają szansę na nowy, efektowny plac zabaw! Potrzebne Wasze głosy! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Już 11 maja startujemy w konkursie Podwórka Talentów NIVEA 2018 – do rozdania 20 podwórek! W tym roku próbę podjęcia walki o nowe podwórko, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2 w Sanoku.  Jeśli wygramy, podwórko talentów Nivea będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom.

AKTUALIZACJA

Głosujmy na Sanok w konkursie „Podwórka Talentów NIVEA”

Po pierwszym podliczeniu głosów Sanok znajduje się na pierwszej pozycji rankingu z liczbą 66 głosów. Tuż za nami Oława z liczbą 25 głosów. Startujący w konkursie zaszeregowywani są w trzech kategoriach:

1. Do 20 tyś. mieszkańców – startuje 251 miejscowości,
2. Od 20 do 60 tyś. mieszkańców – startuje 47 miejscowości,
3. Powyżej  60 tyś. mieszkańców – startuje 74 miejscowości.

Sanok  współzawodniczy więc z 46 miejscowościami.  Nie odpuszczajmy. Głosujmy codziennie do 21 czerwca i pokażmy, że potrafimy wygrać!


Już od 11 maja startujemy z głosowaniem, które będzie trwało do 21 czerwca, a więc przez 42 dni. Zeszłoroczna edycja pokazała, że wśród zwycięzców z całej Polski, znalazły się placówki, które uzyskały pomiędzy 59 660, a 36 503 głosów. Sanok, oddając  około 1430 głosów dziennie, jest w stanie uzyskać ponad 60 000 głosów.

TO DA SIĘ ZROBIĆ!

Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi, że jako społeczność Gminy Miasta Sanoka potrafimy zjednoczyć się we wspólnej sprawie i wygrać.

TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA!

Już teraz zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl, aby od 11 maja przez 42 dni codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych, bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie Nivea, wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Dokładny regulamin głosowania pojawi się w dniu jego rozpoczęcia.

LICZYMY NA CIEBIE!

Zobacz jak przedszkolaki rozwijają swoje talenty w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 2 w Sanoku.

Film ten daje nam dodatkową szansę na wygraną poprzez możliwość wyboru przez Jury konkursu.

(Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panom: Tomaszowi Sokołowskiemu i Adamowi Zoszakowi)

DO ZOBACZENIA NA NOWYM PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA W SANOKU :)

źródło: materiały nadesłane

film: Adam Zoszak

14-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)