REKLAMA
REKLAMA

Rajdowiec z Beska rozpoczyna sezon! Revline Racing Team z nowymi wyzwaniami

Reprezentujący Automobilklub Małopolski w Krośnie Marcin Wilusz zakończył sezon 2017 zwycięstwem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz tytułem Wicemistrza Polski w klasie A/PL-Clio w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na fali tych sukcesów kierowca Revline Racing Team zdecydował się na debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w nowym samochodzie.

honda02

Marcin Wilusz: Rok 2017 był dla naszego zespołu bardzo udany, o czym świadczą mistrzowskie laury w rajdach i wyścigach górskich. Aby wciąż się rozwijać jako kierowca postanowiliśmy wraz z partnerami o postawieniu zdecydowanego kroku naprzód i na sezon 2018 planujemy starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Nasz dotychczasowy samochód – Renault Clio znalazł jesienią nowego właściciela, a my zdecydowaliśmy o budowie nowego egzemplarza Hondy Civic Type-R FN2, za którego przygotowanie zgodnie ze specyfikacją grupy N odpowiada stajnia Materniak Autosport. Rozgrzewką przed pełnym wyzwań sezonem będzie dla nas start w wielickim Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, podczas którego, podobnie jak w roku ubiegłym, na prawym fotelu naszej rajdówki zasiądzie Ryszard Chlebowski. Z doświadczenia i wiedzy Ryśka będę miał przyjemność korzystać również podczas pozostałych rund RSMP, w których planujemy wziąć udział, a będą to wszystkie asfaltowe rajdy rangi mistrzostw Polski. Dodatkowo nie chciałbym na dobre rozstawać się wyścigami górskimi, bowiem, na tyle, na ile pozwoli czas będę startował w GSMP w klasie N-2000. Plany na rok 2018 nie miałyby szans na realizację, gdyby nie wsparcie sponsorów. Do ich grona, poza znanymi z ubiegłego roku firm Revline i Stara Wędzarnia, dołączył producent felg aluminiowych Disla oraz Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Niezwykle cieszy nas także wsparcie miasta Sanoka, które objęło nasz zespół oficjalnym patronatem. Przed nami zatem rok pełen wyzwań i nowych doświadczeń, więc trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na oesach i przy trasach wyścigów górskich!

honda01

Partnerami zespołu są: Rafineria Jasło – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport.

honda03materiały nadesłane

22-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)