REKLAMA
Życzenia P. Uruski

Rajdowiec z Beska rozpoczyna sezon! Revline Racing Team z nowymi wyzwaniami

Reprezentujący Automobilklub Małopolski w Krośnie Marcin Wilusz zakończył sezon 2017 zwycięstwem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Podkarpacia oraz tytułem Wicemistrza Polski w klasie A/PL-Clio w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Na fali tych sukcesów kierowca Revline Racing Team zdecydował się na debiut w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w nowym samochodzie.

honda02

Marcin Wilusz: Rok 2017 był dla naszego zespołu bardzo udany, o czym świadczą mistrzowskie laury w rajdach i wyścigach górskich. Aby wciąż się rozwijać jako kierowca postanowiliśmy wraz z partnerami o postawieniu zdecydowanego kroku naprzód i na sezon 2018 planujemy starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Nasz dotychczasowy samochód – Renault Clio znalazł jesienią nowego właściciela, a my zdecydowaliśmy o budowie nowego egzemplarza Hondy Civic Type-R FN2, za którego przygotowanie zgodnie ze specyfikacją grupy N odpowiada stajnia Materniak Autosport. Rozgrzewką przed pełnym wyzwań sezonem będzie dla nas start w wielickim Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, podczas którego, podobnie jak w roku ubiegłym, na prawym fotelu naszej rajdówki zasiądzie Ryszard Chlebowski. Z doświadczenia i wiedzy Ryśka będę miał przyjemność korzystać również podczas pozostałych rund RSMP, w których planujemy wziąć udział, a będą to wszystkie asfaltowe rajdy rangi mistrzostw Polski. Dodatkowo nie chciałbym na dobre rozstawać się wyścigami górskimi, bowiem, na tyle, na ile pozwoli czas będę startował w GSMP w klasie N-2000. Plany na rok 2018 nie miałyby szans na realizację, gdyby nie wsparcie sponsorów. Do ich grona, poza znanymi z ubiegłego roku firm Revline i Stara Wędzarnia, dołączył producent felg aluminiowych Disla oraz Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Niezwykle cieszy nas także wsparcie miasta Sanoka, które objęło nasz zespół oficjalnym patronatem. Przed nami zatem rok pełen wyzwań i nowych doświadczeń, więc trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na oesach i przy trasach wyścigów górskich!

honda01

Partnerami zespołu są: Rafineria Jasło – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport.

honda03materiały nadesłane

22-03-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Besko2018-03-22 17:29:26
0 0
Z Mymonia rajdowiec.
maniek2018-03-22 17:50:51
0 0
Jak ich w klasie bylo 3 To musiał tytuł zdobyć hehe . Wystarczy zagłębic sie w wyniki ......a na KJS wiatraki już tak nie pykło w tamtym roku i tyly zaliczone w klasyfikacji :/