REKLAMA
REKLAMA

RAJDY SAMOCHODOWE: Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Nasi w akcji!

Jedenasta edycja wielickiego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza już w najbliższy weekend w symboliczny sposób rozpocznie sezon 2018 w krajowych rajdach samochodowych. Lista zgłoszeń do zawodów liczy 34 pozycje, a z numerem 20 wystartują reprezentanci Revline Racing Team – Marcin Wilusz z Ryszardem Chlebowskim w Hondzie Civic Type-R klasy 2.

Marcin Wilusz: – Z wielką radością powracamy na rajdowe odcinki specjalne podczas Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Do Wieliczki przywozimy nowo zbudowaną Hondę Civic Type-R FN2, której przygotowanie trwało praktycznie do ostatnich godzin. Z tego miejsca bardzo dziękuję ekipie mechaników pod przewodnictwem Artura Szałajdy i Piotrka Materniaka, bo bez ich ofiarnej pracy do późnej nocy nasz występ w Wieliczce nie mógłby dojść do skutku. Z nowym samochodem zapoznawać się będziemy zatem dopiero na odcinkach specjalnych Memoriału, ale myślę, że te zawody ze względu na swój charakter idealnie się do tego nadają, bo liczyć się będzie upamiętnienie wielkich rajdowych mistrzów, a nie walka o ułamki sekund. Na nią przyjdzie czas podczas startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, które nadchodzą dla naszego zespołu wielkimi krokami.

Partnerami zespołu są: Rafineria Jasło – producent olejów Revline i Jasol; DISLA – producent felg aluminiowych, Stara Wędzarnia Frysztak, a także Euroauto-Zbyt – dystrybutor profesjonalnych kosmetyków samochodowych. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport.

Harmonogram 11. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce:

Etap I (7 kwietnia)
OS 1 Brzegi 1 11.44
OS 2 Brzegi 2 13.08
OS 3 Brzegi 3 14.32
OS 4 Wieliczka Rynek 1 19.00
OS 5 Wieliczka Rynek 2 20.20

Etap II (8 kwietnia)
OS 6 Solne Miasto 1 10.53
OS 7 Brzegi Małe1 11.22
OS 8 Solne Miasto 2 12.20
OS 9 Brzegi Małe 2 12.49

foto1

materiały nadesłane

06-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)