REKLAMA

REGION: 62-letni mężczyzna wciąż poszukiwany

Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w kolejnej akcji poszukiwawczej zaginionego mieszkańca Lubatowej. Pomimo pełnego zaangażowania ratowników, w dalszym ciągu nie udało się odnaleźć 62-letniego mężczyzny.

Kazimierz Pernal jest mieszkańcem Lubatowej. Dwa tygodnie temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. W działania poszukiwawcze zaangażowało się już kilkaset osób, jednak w dalszym ciągu los zaginionego pozostaje nieznany.

W piątek policjanci krośnieńskiej jednostki, wspierani przez przewodników z psami patrolowo – tropiącymi, rozpoczęli kolejny etap poszukiwań 62-latka. Wyznaczony rejon działań obejmował obszar od rogowskiego przysiółku „Debrza” do „Żebrackiego potoku” w miejscowości Równe. Mróz i porywisty wiatr, nie ułatwiały realizacji zadania. 62-latka niestety nie odnaleziono.

Następnego dnia strażacy ochotnicy, członkowie grupy ratowniczo – poszukiwawczej, rodzina zaginionego, mieszkańcy sąsiednich miejscowości oraz policjanci przystąpili do kolejnego etapu działań. Tym razem poszukiwacze przeczesywali rozległy teren obejmujący rejon Iwonicza, Klimkówki, Rogów i Miejsca Piastowego. Pomimo wielogodzinnej walki z trudnymi warunkami terenowymi oraz przejmującym zimnem i wiatrem, ratownicy nie odnaleźli zaginionego.

Przypominamy, że 62-latek ma około 170 cm wzrostu, piwne oczy, krótkie włosy i jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia ubrany był w jeansy koloru ciemnego, niebieski polar i czarne buty.

archiwum prywatne

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji w Rymanowie, tel (13) 43 29 375 lub całodobowo do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 112.

KMP Krosno

04-12-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

A co tam2018-12-04 11:58:12
0 0
W domu było tak sobie wyszedł bez powodu i po dwóch tygodniach zauważono ,ze go nie ma czy cierpiał na jakieś zapaści zdrowotne czy stosunki rodzinne ? Może jest zmowa milczenia co najmniej w rodzinie a sąsiedzi szukają czy nie ?
Do a co tam2018-12-04 14:37:22
0 0
Szukają go od pierwszego dnia. Tak dla informacji. Nie szukaj drugiego dna tam gdzie go nie ma.