REKLAMA

REGION: Wybili szybę w samochodzie, by ratować małe dziecko

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci pomogli kobiecie, która zatrzasnęła drzwi samochodu, podczas gdy wewnątrz znajdował się jej trzymiesięczny synek. Z uwagi, że auto stało w nasłonecznionym miejscu, funkcjonariusze wybili szybę w przednich drzwiach pojazdu i wydostali dziecko.

O zatrzaśniętym w samochodzie małym chłopcu, policję powiadomiła, dziś około godz. 11, zatroskana matka. Kobieta na pomoc wezwała policjantów, ponieważ nie mogła wydostać z auta swojego małego synka. Drzwi samochodu zatrzasnęła niechcący. Funkcjonariusze nie zwlekając, podjęli decyzję o wybiciu szyby w przednich drzwiach pojazdu.

Sprawna reakcja policjantów pozwoliła wyciągnąć trzymiesięcznego chłopca z nagrzewającego się szybko pojazdu.

Pamiętajmy, wystarczy kilkanaście minut, aby w szczelnie zamkniętym, pozostawionym na słońcu pojeździe, temperatura wrosła do poziomu, który może zagrażać naszemu życiu! Szczególnie małe dzieci i zwierzęta pozostawione w samochodzie mogą być narażone na przegrzanie organizmu, które może zakończyć się śmiercią. Widząc zagrożenie nie bądźmy obojętni i poinformujmy o wszystkim Policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

303-163531

KPP Jasło / pw

19-06-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

wściekły pies2018-06-20 05:59:38
0 0
Czy policjanci nie wiedzą, że łatwiejsze w naprawie i ogólnie tańsze są tylne szyby, czy zrobili to po złości bo wiedzieli, że nic im za to nie grozi? Tak, tak, wiem, matce też należy się złoty medal za głupotę, ale po co pogłębiać straty?
do wsciekly2018-06-20 11:44:50
0 0
Idioto a pomyslales ze dziecko moglo byc na tyle i obawiali sie zeby szko z szyby nie zrobilo dziecku krzywdy? Pewnie nie bo jestes jp na 70% bo jak widzisz policje to srasz w pory. Ot to taki z Ciebie kozak
;2018-06-21 13:20:43
0 0
Mogli otworzyć ....kluczykiem,ale to kretyni i jak można zatrzasnąć drzwi w aucie?