REKLAMA

REGION: Zderzenie trzech samochodów. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Jedliczu. W zderzeniu seata, nissana i suzuki dwie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi.

Wczoraj przed godz. 7, na skrzyżowaniu ulicy Podlas i Brzozwej w Jedliczu zderzyły się trzy pojazdy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 29-letnia kierująca seatem, jadąc ulicą Podlas nie zastosowała się znaku „stop”, doprowadzając do kolizji z nissanem. Siłą uderzenia nissan został zepchnięty na przydrożną latarnię, po czym zderzył się z osobowym suzuki.

Do szpitala zostali przetransportowani kierowcy z nissana i suzuki. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, 29-letniej kierującej seatem zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

09-05-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

szaleństwo na drodze2018-05-09 06:50:00
0 0
trzeba mieć duży samochód. Bo człowiek jedzie zgodnie z przepisami a taki idiota wyrabia cyrki
Kkk2018-05-09 07:25:21
0 0
Kiedyś napisaliście w jednym z artykułów ze "okazało się że kierowcy byli...trzeźwi". A dziś się nie okazuje?
Kris.art2018-05-09 16:53:27
0 0
Bo jeździć trzeba "umić", a Policja potrafi tylko karać za przekroczenie prędkości, ale nie ma komu zrobić "łapanki" w Sanoku na tych co przejeżdżają na czerwonym świetle, na tych co tamują ruch ruszając bardzo powoli ze skrzyżowania czy ronda, na tych co nie używają kierunkowskazów, na tych co parkują nieprawidłowo, czy w końcu na tych co jeżdżą pijani...