REKLAMA
REKLAMA

Sanocki kulturysta w półfinale III Pucharu Bałtyku. Zyskał nowych sponsorów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na półfinale zakończył udział w prestiżowym III Pucharze Bałtyku Sebastian Hombek. Sanoczanin miał okazję rywalizować z najlepszymi kulturystami w kraju. Co ważne, w ostatnich miesiącach udało się mu pozyskać nowych sponsorów, dzięki którym możliwy będzie dalszy rozwój kariery i start w zawodach międzynarodowych.

Ogólnopolski III Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness odbył został zorganizowany w dwóch odsłonach, najpierw w Porcie Rybackim w Jastarni, a później na Letniej Scenie Koncertowej we Władysławowie. Sebastian Hombek, policjant z Sanoka został sklasyfikowany kolejno na 8. i 9. miejscu w kategorii „kulturystyka mężczyzn 80 kg”.

Organizaotrem był Oddział Leśniewo Stowarzyszenia „Ziemia Pucka”, FitA&P Piotr Porticos, a współorganizatorami: Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Jastarni, Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Polski Związek Kulturystyki i Trójboju Siłowego.

Takiej formy jeszcze nie miałem, a konkurencja składała się z samej elity – ocenia Sebastian Hombek i dodaje: – Dzięki artykułom w Esanok.pl udało mi się pozyskać kilka firm, które mnie wsparły. Dziękuję za to. Chodzi o takie firmy jak: Trans-San, Ciarko, Czepiel, Siłownia Master, San-Glass, M-Ubezpieczenia, Gd design, Sportbrand, Auto Spa Sanok, Wojtas Meble, Agencja Knockout. Dzięki temu, być może już wkrótce uda mi się po raz pierwszy wystartować w imprezie zagranicznej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Na co dzień policjant i nauczyciel. Po pracy siłownia i rzeźbienie sylwetki (FILM, WYWIAD)

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

23-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook