REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Sanockie gitarzystki wracają z nagrodami (FOTO)

SANOK, PRUCHNIK / PODKARPACIE. W Pruchniku odbyły się II Spotkania Młodych Gitarzystów. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięło 53 wykonawców z województwa podkarpackiego i małopolskiego. Pięknie zaprezentowały się uczennice z sanockiej szkoły muzycznej.

Jury pod przewodnictwem dr hab. Leszka Suszyckiego z Uniwersytetu Rzeszowskiego wysoko oceniło występy młodych gitarzystek z Sanoka. Julia Sabat otrzymała I nagrodę, a Zuzanna Krok II nagrodę. Obie uczą się w klasie gitary dr Iwony Bodziak. Najmłodsza uczestniczka Maja Kot otrzymała III nagrodę. Warto podkreślić, że była jedyną nagrodzoną wśród ośmioletnich uczniów klas pierwszych. Maja rozwija swoje umiejętności wykonawcze pod opieką Aleksandry Bodziak. Dziewczynki tym występem sprawiły ogromną radość nie tylko sobie, nauczycielom, ale przede wszystkim swoim mamom w dniu ich święta. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy.

 

111

Na zdjęciu od lewej: Zuzanna Krok, Maja Kot, Julia Sabat

materiały nadesłane

05-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)