REKLAMA
REKLAMA

Sanockie inwestycje mogą stać się uzupełnieniem Centralnego Ośrodka Sportu

ARŁAMÓW / PODKARPACIE. W sobotę, 29 września 2018 r. w Arłamowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rozmowy o gospodarce”. Konferencja, która połączona jest z charytatywnym balem gromadzi w Hotelu Arłamów znane osobistości świata polityki, biznesu i samorządu. W miniony weekend rozmawiano o dużych inwestycjach prowadzonych w regionie bieszczadzkim, a także planowanych, jak budowa ośrodka przygotowań olimpijskich. Podczas trwania konferencji nie zabrakło tematów związanych z Sanokiem.

Gospodarzem tegorocznej konferencji był m. in. Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Gośćmi specjalnymi byli: Minister Rozwoju i Inwestycji Jerzy Kwieciński oraz Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski, Krzysztof Ignaczak, Rektor gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Waldemar Moska.

Na zaproszenie organizatorów udział w konferencji wziął włodarz Sanoka Tadeusz Pióro. W dyskusji mówił m. in. o: Centrum Rehabilitacji i Sportu, najnowocześniejszym obiekcie pływackim na Podkarpaciu, a także o modernizacji stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego „Wierchy”. Sanockie inwestycje ostatnich lat, mogą stać się w przyszłości uzupełnieniem Centralnego Ośrodka Sportu.

Konferencja odbyła się w partnerstwie z m.in.: Bank PKO BP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Totalizator Sportowy, PGE Obrót, PGNiG, Orlen Oil i przede wszystkim firmą Asseco Poland oraz Podkarpackim Klubem Biznesu.

 

źródło: UM Sanok

08-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

UdostępnijNapisz komentarz przez Facebook