REKLAMA
REKLAMA

SANOCZANIE jesteście wielcy! MAMY PODWÓRKO!

SANOK / PODKARPACIE. Są wyczekiwane wyniki głosowania na „Podwórko Talentów” NIVEA. Dzięki Państwa głosom, jedno z nich trafi do Sanoka! Nowoczesny, świetnie wyposażony plac zabaw powstanie przy Samorządowym Przedszkolu nr 2 przy ul. Sadowej, a służyć będzie nie tylko przedszkolakom z tej placówki, ale wszystkich chętnym młodym mieszkańcom naszego miasta.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka był portal

esanok1

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

Trwało od 11 maja do 21 czerwca

Podwórko wygrało pięć pierwszych lokalizacji w danej kategorii.

RANKING W KATEGORII

Miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców

1. OŁAWA (Bursztynowa) – 29 801 głosów
2. OŁAWA (Lipowa) – 29 204
3. SANOK – 29 050
4. MARKI – 27 617
5. OLEŚNICA – 27 360
6. MALBORK – 27 114
7. PIASECZNO – 23 945
8. KOBYŁKA – 12 404

Dyrekcja Samorządowego Przedszkola nr 2 w Sanoku oraz portal Esanok.pl składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które choć raz oddały głos w konkursie!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 2 w Sanoku składa serdeczne podziękowania wszystkim,  którzy przyczynili się do sukcesu jakim jest zdobycie dla naszego przedszkola, ale także dla miasta Sanoka, placu zabaw w Konkursie „Podwórko Talentów NIVEA”.

Dziękuję władzom miasta, które zgodziły się wskazać  naszą lokalizację w konkursie. Dziękuję pracownikom placówki  za ogromne zaangażowanie w przygotowanie przedszkola i dzieci do tego przedsięwzięcia. Naszym wychowankom  za  uśmiech i wiarę w to, że podwórko powstanie.

Panu  Adamowi Zoszakowi  za realizację  filmu promocyjnego na potrzeby konkursu. Dziękuję sanockim mediom, zwłaszcza portalowi Esanok, Tygodnikowi Sanockiemu oraz Wydziałowi Kultury i Promocji UM za rozpowszechnianie informacji o konkursie wśród mieszkańców miasta. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Sokołowskiego, który na bieżąco monitorował sytuację i publikował informacje na temat aktualnych wyników głosowania na portalu Esanok, pani Edycie Wilk, która od początku akcji udzielała się w naszej sprawie na Facebooku tworząc grupy wsparcia, panu Rafałowi Jasińskiemu, który zadbał o nagłośnienie informacji o konkursie podczas organizowanych w naszym mieście imprez.

Dziękuję również proboszczom sanockich Parafii za jednomyślnie pozytywny odzew  i  rozpowszechnienie naszej prośby  o głosy wśród wiernych. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Sanoka, w tym rodzicom naszych wychowanków oraz pracownikom, wszystkim znajomym i nieznajomym z całej Polski,  za zaangażowanie i czynny udział w konkursie, za Wasze głosy, dzięki którym dzisiaj możemy się cieszyć wspólnym sukcesem.

Do zobaczenie na nowym „Podwórku Talentów NIVEA” w Sanoku :)

Magdalena Biłas – dyrektor przedszkola

person-840795_1920

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)