REKLAMA
REKLAMA

SANOCZANIE jesteście wielcy! MAMY PODWÓRKO!

SANOK / PODKARPACIE. Są wyczekiwane wyniki głosowania na „Podwórko Talentów” NIVEA. Dzięki Państwa głosom, jedno z nich trafi do Sanoka! Nowoczesny, świetnie wyposażony plac zabaw powstanie przy Samorządowym Przedszkolu nr 2 przy ul. Sadowej, a służyć będzie nie tylko przedszkolakom z tej placówki, ale wszystkich chętnym młodym mieszkańcom naszego miasta.

Tomasz Sokołowski

Partnerem akcji prowadzonej przez Samorządowe Przedszkole nr 2 w Sanoku oraz Gminę Miasta Sanoka był portal

esanok1

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE!

Trwało od 11 maja do 21 czerwca

Podwórko wygrało pięć pierwszych lokalizacji w danej kategorii.

RANKING W KATEGORII

Miejscowości od 20 do 60 tys. mieszkańców

1. OŁAWA (Bursztynowa) – 29 801 głosów
2. OŁAWA (Lipowa) – 29 204
3. SANOK – 29 050
4. MARKI – 27 617
5. OLEŚNICA – 27 360
6. MALBORK – 27 114
7. PIASECZNO – 23 945
8. KOBYŁKA – 12 404

Dyrekcja Samorządowego Przedszkola nr 2 w Sanoku oraz portal Esanok.pl składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które choć raz oddały głos w konkursie!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 2 w Sanoku składa serdeczne podziękowania wszystkim,  którzy przyczynili się do sukcesu jakim jest zdobycie dla naszego przedszkola, ale także dla miasta Sanoka, placu zabaw w Konkursie „Podwórko Talentów NIVEA”.

Dziękuję władzom miasta, które zgodziły się wskazać  naszą lokalizację w konkursie. Dziękuję pracownikom placówki  za ogromne zaangażowanie w przygotowanie przedszkola i dzieci do tego przedsięwzięcia. Naszym wychowankom  za  uśmiech i wiarę w to, że podwórko powstanie.

Panu  Adamowi Zoszakowi  za realizację  filmu promocyjnego na potrzeby konkursu. Dziękuję sanockim mediom, zwłaszcza portalowi Esanok, Tygodnikowi Sanockiemu oraz Wydziałowi Kultury i Promocji UM za rozpowszechnianie informacji o konkursie wśród mieszkańców miasta. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Sokołowskiego, który na bieżąco monitorował sytuację i publikował informacje na temat aktualnych wyników głosowania na portalu Esanok, pani Edycie Wilk, która od początku akcji udzielała się w naszej sprawie na Facebooku tworząc grupy wsparcia, panu Rafałowi Jasińskiemu, który zadbał o nagłośnienie informacji o konkursie podczas organizowanych w naszym mieście imprez.

Dziękuję również proboszczom sanockich Parafii za jednomyślnie pozytywny odzew  i  rozpowszechnienie naszej prośby  o głosy wśród wiernych. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Sanoka, w tym rodzicom naszych wychowanków oraz pracownikom, wszystkim znajomym i nieznajomym z całej Polski,  za zaangażowanie i czynny udział w konkursie, za Wasze głosy, dzięki którym dzisiaj możemy się cieszyć wspólnym sukcesem.

Do zobaczenie na nowym „Podwórku Talentów NIVEA” w Sanoku :)

Magdalena Biłas – dyrektor przedszkola

person-840795_1920

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)